مراسم عزاداری حضرت زهرا(س)  در مصلای  اراک جام جهانی 2022| 8 تیم برتر مشخص شدند/ نبرد 5 اروپایی، یک آفریقایی و 2 تیم از آمریکای جنوبی سینماهای کشور پنج‌شنبه تعطیل است سلبریتی ها این بار هم باختند/ چرا از کف میدان روایت نکردید؟ بازار داغ کسب و کار در روزهای سرد پاییز/ کسبه استان مرکزی مشغول کارند+فیلم دانشجویان موتور حرکت استقلال‌طلبانه و ضد استعماری هستند آرامستان اراک پنجشنبه ۱۷ آذرماه تعطیل است برخورد قاطع با برهم زنندگان امنیت انتظار مردم از مسئولین است توضیحات تکمیلی درباره تقاضای تولیدکنندگان از مردم برای ذخیره مرغ/ سود حمایت از تولیدکنندگان در نهایت به مردم باز خواهد گشت سلطان گواهینامه ایران کیست؟+ جزئیات
پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۴:۰۵
کد خبر: 98631
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۸
فرماندار اراک مطرح کرد

ضرورت بکارگیری مولدهای برق در ادارات و صنایع

هادی فرماندار اراک گفت: بکارگیری مولدهای برق ادارات وصنایع در ایام پیک مصرف برق ضروری است.

به گزارش دیار آفتاب؛  امیر هادی در جلسه "کمیته مدیریت مصرف برق شهرستان اراک"بابیان این مطلب افزود: تمامی ادارات باید  بکارگیری مولد های برق را بیش از پیش به ویژه در هفته جاری  در اولویت برنامه‌های کاری خود قرار دهند .

وی بابیان اینکه دولت سیزدهم صرفه جویی مصرف برق را از خودش آغاز کرده  است ،افزود: فرمانداری اراک  هم رعایت کاهش مصرف برق نسبت به سال گذشته را در دستور کار خود قرار داده و مولدهای  تامین برق فرمانداری روزانه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۴ فعال هستند و درهفته جاری مولدها  برای یاری رسانی به شرکت توزیع برق برای تامین برق پایدار ،زمان بیشتری وارد مدار خواهند شد.

فرماندار اراک  تصریح کرد: تمامی مشترکین صنعتی،  کشاورزی و اصناف موظف هستند مطابق مصوبه هیئت وزیران نهایت همکاری را بر اساس برنامه های ابلاغ شده داشته باشند و شرکت توزیع برق برای کاهش آسیب به صنایع و کشاورزان برنامه ریزی لازم را داشته باشد .

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی هم در این جلسه گفت:باحضور کارشناسان و تیم های بازرسی ویژه ادارات وضعیت مدیریت مصرف برق در  ۱۸۳ اداره در اراک  مورد بررسی قرار گرفته و ادارات بدمصرف مورد تذکر ،اخطار و برق برخی ادارات نیز قطع شده است.

محمود محمودی افزود:تیم های عملیاتی شرکت ، از نحوه بکارگیری مولدهای اضطراری ادارات بازرسی به عمل آوردند تا در ایام پیک ،زمان بیشتری وارد مدار شوند .

وی بیان کرد: تیم هایی نیز جهت بررسی مدیریت مصرف برق صنایع پراکنده استان تشکیل شده و گزارش های کاری آنها نیز اعلام خواهد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار