سه اقدام دولت برای کاهش قیمت کالاهای اساسی/قیمت برنج کاهش یافت رونمایی سامانه جدید درخواست بازبینی دهک بندی خانوارها کلیات متن مذاکرات هسته‌ای توسط مسئولان کشور پذیرفته شده است/ برداشتن تحریم‌ها و انتفاع اقتصادی کشور؛ هدف اصلی مذاکرات دولت سیزدهم در یکسال گذشته موفقیت های خوبی را رقم زد/ آمریکایی ها در برجام نقض عهد کردند و باید به تعهداتشان عمل کنند قوی شدن در همه ابعاد منطق انقلاب است/ ارائه یک میلیون نفر خدمات بهداشتی و درمانی در سال توسط مراکز درمانی سپاه در استان مرکزی دشمن تمام توان مادی و معنوی خود را متمرکز کرده تا امید را از ملت ایران بگیرد/ در جنگ ترکیبی بیشترین توان باید در جهاد تبیین باشد لایحه جامع انتخابات به مجلس ارسال می‌شود بیمه ناباروری همگانی شد رقابت ۲۶۶ شرکت کننده در مسابقات استانی قرآن آغاز شد/تجلیل از برگزیدگان در دهه وقف  آیین بزرگداشت روز خبرنگار
جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۲
کد خبر: 98610
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۲
دیارآفتاب گزارش می دهد؛

رنگ بندی کرونایی شهرستانهای استان مرکزی/شازند آبی شد

آخرین رنگ‌بندی کرونایی استان مرکزی اعلام شد که بر اساس آن از شنبه 11 تیرماه ۷ شهرستان در وضعیت زرد و ۵ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

به گزارش دیار آفتاب؛ بر اساس آخرین اعلام رنگ‌بندی کرونایی وزارت بهداشت برای شهرستان‌های کشور از 11 تیرماه ماه هیچ نقطه‌ی قرمز و نارنجی‌ای در استان وجود ندارد و کلیه شهرستان‌ها در دو وضعیت زرد و آبی قرار دارند.

در این رنگ‌بندی ۷ شهرستان آشتیان، فراهان، تفرش، کمیجان، زرندیه، محلات و دلیجان در وضعیت زرد و شهرستان‌های اراک، خنداب، خمین، شازند و ساوه در وضعیت آبی قرار دارند.

بر اساس آخرین به‌روزرسانی‌ها، هیچ‌یک از شهرهای کشور همانند هفته‌های گذشته، در وضعیت قرمز و نارنجی نیستند. تعداد شهرهای با وضعیت زرد  به 105 شهر رسید و تعداد شهرهای با وضعیت آبی به 343 شهر افزایش یافت.

گفتنی است وضعیت قرمز به معنای خیلی پرخطر، وضعیت نارنجی به معنی پرخطر و رنگ‌های  زرد و آبی در اعلام رنگ‌بندی‌های کرونایی به معنای وضعیت‌های خطر متوسط و کم‌خطر هستند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار