مراسم عزاداری حضرت زهرا(س)  در مصلای  اراک جام جهانی 2022| 8 تیم برتر مشخص شدند/ نبرد 5 اروپایی، یک آفریقایی و 2 تیم از آمریکای جنوبی سینماهای کشور پنج‌شنبه تعطیل است سلبریتی ها این بار هم باختند/ چرا از کف میدان روایت نکردید؟ بازار داغ کسب و کار در روزهای سرد پاییز/ کسبه استان مرکزی مشغول کارند+فیلم دانشجویان موتور حرکت استقلال‌طلبانه و ضد استعماری هستند آرامستان اراک پنجشنبه ۱۷ آذرماه تعطیل است برخورد قاطع با برهم زنندگان امنیت انتظار مردم از مسئولین است توضیحات تکمیلی درباره تقاضای تولیدکنندگان از مردم برای ذخیره مرغ/ سود حمایت از تولیدکنندگان در نهایت به مردم باز خواهد گشت سلطان گواهینامه ایران کیست؟+ جزئیات
پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۲:۰۰
کد خبر: 98593
تاریخ انتشار: ۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۱
فرمانده سپاه روح الله:

تشکیل تمدن اسلامی رسالت مهم بسیج است/ تحویل ۱ هزار و ۵۰۰ مسکن محرومین به برکت کنگره شهدای استان

سردار کریمی با اشاره به اقدامات بسیج در حوزه مسکن محرومین بیان کرد: ساخت مسکن محرومین از مهمترین اقدامات گروه های جهادی است که تاکنون بیش از ۱ هزار و ۵۰۰ مسکن محرومین به برکت کنگره شهدای استان ساخته و یا مرمت شده و تنها در سال گذشته ۲۰۰ مسکن تحویل ولی نعمتان انقلاب شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در جمع پاسداران و بسیجیان سپاه ناحیه محلات اظهار کرد: تفکر بسیج محصول درخشش نور و محبت الهی در اندیشه امام خمینی(ره) بود و حَضرت امام با تشکیل بسیج علاوه بر اینکه انقلاب اسلامی را از شر توطئه های دشمنان نجات داد، زمینه مردمی سازی پیشرفت کشور را فراهم کرد.

وی با بیان اینکه بسیج ّدُرّ گران بهای ملت ایران است ، گفت: بسیج در طول ۴۳ سال گذشته تیرهای بلا را با جان خریده و سپر بلای ملت بوده تا گام های بلند ملت ایران به سمت پیشرفت و سعادت استوارتر و شتابنده تر حرکت کند.

سردار کریمی افزود: بسیج در رزمگاه های بزرگ موازنه را به نفع ملت تمام کرده و خطرات علیه کشور و مردم را به فرصت های شکوفایی تبدیل نموده و بسیج نمایشگاهی از هویت و ظرفیت های عظیم ملت ایران است.

وی با تأکید بر اینکه بسیج مسیر اقتدار ملت ایران و قوی شدن را مستحکم تر و با جدیت ادامه می دهد، گفت: بسیج دریای خروشان و جوشانی است که مقتدرانه به سمت تحقق بیانات امامین انقلاب حرکت می کند و همانگونه که مقام معظم رهبری تاکید فرمودند بسیج مزرعه ای بدون مرز است که با نقش آفرینی مردم هر روز به وسعت این مزرعه افزوده می شود.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی ادامه داد: رسالت مهم بسیج حاکم کردن اسلام ناب محمدی و طنین انداز شدن ارزش های اسلامی در همه ابعاد جامعه و در نهایت تشکیل تمدن اسلامی است و به برکت انقلاب اسلامی امروز تفکر بسیج در سایر کشورها و خصوصا کشورهای محور مقاومت ترویج و توسعه پیدا کرده است.

وی اضافه کرد: یکی از ابعاد خدمت رسانی بسیج در قالب گروه های جهادی است که بی منت و صادقانه برای خدمت به مردم تلاش می کنند که در استان مرکزی بیش از ۱ هزار و ۳۰۰ گروه جهادی سازماندهی شده است و در بیش از ۷۰۰ نقطه استان به مردم خدمات ارائه میدهند.

سردار کریمی با اشاره به اقدامات بسیج در حوزه مسکن محرومین بیان کرد: ساخت مسکن محرومین از مهمترین اقدامات گروه های جهادی است که تاکنون بیش از ۱ هزار و ۵۰۰ مسکن محرومین به برکت کنگره شهدای استان ساخته و یا مرمت شده و تنها در سال گذشته ۲۰۰ مسکن تحویل ولی نعمتان انقلاب شده است.

وی خاطر نشان کرد: جهادگران بسبجی امسال با حضور در اردوهای جهادی برای ساخت مسکن محرومین با قوت تلاش میکنند و تاکنون ساخت ۱۰۰ مسکن محرومین در سال ۱۴۰۱ هدف گذاری شده که قطعا تا پایان سال بیشتر خواهد شد.

انتهای پیام 

captcha
آخرین اخبار