چه خوب شد نماد سرخابی‌ها در بورس متوقف است دستگیری فروشنده قلابی سوالات آزمون گواهینامه رانندگی  جایگاه ایران در فناوری فضایی در دنیا و منطقه برخورد ال نود با کامیون در جاده توره -بروجرد چهار کشته برجای گذاشت  حاج قاسم مرزهای مقاومت را به پشت دیوارهای اسرائیل رساند/ امروز شاهد عمق هراس رژیم صهیونیستی از جبهه مقاومت هستیم چهره‌ شهید همدانی با مزخرفات یک ورشکسته سیاسی خدشه دار نمی‌شود/ تیم مذاکره کننده، تیم معتقدی است استان مرکزی در طرح جهش تولید مسکن در کل کشور پیش رو است/ ظرف 10 روز آینده پروژه 8112 واحدی اراک سرعت می گیرد وضعیت اقتصادی کشور در مسیر اصلاح قرار گرفته است داور دیدار صنعت نفت و آلومینیوم مشخص شد کارت‌های بانکی دردسرساز؛ تجمیع کارت‌ها چه زمانی انجام می‌شود؟
دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۹
کد خبر: 98591
تاریخ انتشار: ۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۱
رئيس سازمان عقيدتي سياسي فراجا:

بالاترین معروف حفظ نظام جمهوری اسلامی ایران است

حجت الاسلام ادیانی رئيس سازمان عقيدتي سياسي فراجا با اشاره به اینکه بالاترین معروف حفظ نظام جمهوری اسلامی ایران است، از انقلاب اسلامی ایران به عنوان تجلی عدالت خواهی و صلای آزادی به رهبری فقیهی عادل و آزادیخواه یاد کرد و گفت: بزرگترین افتخار نیروهای مسلح سربازی تحت ولایت مقام معظم رهبری (مدظله العالی) است.

به گزارش دیار آفتاب؛ حجت الاسلام و المسلمين "سید عليرضا ادياني" در جمع كاركنان فرماندهي انتظامي استان مركزي ضمن تسلیت شهادت امام جواد (ع)، بيان داشت: آغاز انقلاب اسلامي ايران، پايان استبداد و سلطه طاغوتيان و آغاز خودباوري ملت و اتكاء به قدرت لايزال الهي و اعتماد به ملتي ولايت مدار بود كه اينك بعد از گذشته چهار دهه به عنوان الگويي از استقلال، آزادي و توسعه بر محور معنويت توانسته است با اتكاء بر آموزه هاي ديني و رهبري فردي الهي و نيروي عظيم مردمي فراروي ملت هاي آزاديخواه در مسير عزت و اقتدار پيشگام باشد.

وی با بیان اینکه بالاترین معروف حفظ نظام جمهوری اسلامی ایران است افزود: اگر نظام حاکم بر یک جامعه حکومت عدل باشد حتی اگر آحاد جامعه هم فاسد شوند چون نظام عادلانه است مردم به ارزشهای اسلامی کشیده می شوند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی فراجا به برخي از راهبردهاي دشمنان اسلام در القاء ناامیدی در بین مردم اشاره داشت و خاطر نشان کرد:‌ ايجاد انحراف در باورها و ارزش هاي ديني همواره از سوي بدخواهان وجود داشته است و مي توان همواره از شاخصه بصيرت ديني به عنوان مولفه اي كارآمد در برابر اين پليديها پند گرفت و در طي مسير حق، بدان تجهيز شد.

حجت الاسلام والمسلمين " ادیانی" از انقلاب اسلامی به عنوان تجلی عدالت خواهی و صلای آزادی به رهبری فقیهی عادل و آزادیخواه یاد کرد و گفت: بزرگترین افتخار نیروهای مسلح سربازی تحت ولایت مقام معظم رهبری (مدظله العالی)است.

وی در ادامه از امنيت به عنوان يكي از مهم ترين بسترهاي رشد و شكوفايي در يك جامعه ياد كرد و گفت:‌ مجموعه انتظامي به عنوان يكي از مهم ترين شاخصه هاي تحقق امنيت پايدار در ايران اسلامي است كه اين امنيت،‌ رهيافتي از تلاش گري ها و ايثارگري هاي كاركنان اين نيروي خدوم و مردمي است.

رئيس سازمان عقيدتي سياسي فرماندهي كل انتظامي كشور تصريح كرد:‌ يكي از برنامه ريزي ها و سرمايه گذاري هاي بزرگ دشمنان اسلام و اين مرز و بوم،‌ ايجاد ناامني و برهم زدن آرامش مردم اين ديار پر افتخار است كه همواره در تمامي دوران انقلاب با تجلي وحدت و حركت در مسیر انقلاب اسلامي، اين توطئه ها نقش بر آب شده است.

حجت الاسلام و المسلمين ادیانی در پايان خاطر نشان كرد:‌ بخش اعظمي از امنيت در ايران اسلامي مديون كاركنان فراجاست و اين جانب به عنوان يك روحاني همواره قدردان اين ايثارگري ها خواهم بود.

انتهای پیام 

captcha
آخرین اخبار