مدیر کل کمیته امداد امام خمینی استان مرکزی: 

۱۸۰ گروه جهادی در استان مرکزی کمیته امداد را در توانمند سازی خانواده ها یاری می کنند

مؤمنی گفت: ۱۸۰ گروه جهادی برای خدمت به مردم صادقانه در میدان حضور دارند و توانمندسازی خانواده ها با هم افرایی با گروه های جهادی به ویژه در زمینه اشتغال و ساخت مسکن خانواده ها و‌ توزیع معیشت این خانواده ها از جمله فعالیت های مورد نظر در سطح روستاها است.
کد خبر: ۹۸۵۸۷ تاریخ انتشار: ۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۶

به گزارش دیار آفتاب؛ مجید مومنی،مدیرکل کمیته امداد امام خمبنی(ره) در استان مرکزی در همایش زکات استان مرکزی گفت: ستون های اصلی حرکت جهادی در حوزه زکات، ایمان، عشق، همت و بصیرت است که باید همواره مورد توجه باشد.

مومنی اظهار کرد: پرداخت کنندگان زکات باید ایمان داشته باشند که زکات نه تنها از مال آنها کسر نمی شود بلکه سبب برکت نیز خواهد شد.

وی ادامه داد: در استان مرکزی حدود ۱۸۰ گروه جهادی با کمیته امداد امام خمينی(ره)همکاری دارند و همکاری این نهاد با گروه های جهادی مستمر است و همایش مرد میدان نمایشی از مشارکت گروه های جهادی انجام شد.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی استان مرکزی گفت: گروه های جهادی برای خدمت به مردم صادقانه در میدان حضور دارند و توانمندسازی خانواده ها با هم افرایی با گروه های جهادی به ویژه در زمینه اشتغال و ساخت مسکن خانواده ها و‌ توزیع معیشت این خانواده ها از جمله فعالیت های مورد نظر در سطح روستاها است.

انتهای پیام