مراسم عزاداری حضرت زهرا(س)  در مصلای  اراک جام جهانی 2022| 8 تیم برتر مشخص شدند/ نبرد 5 اروپایی، یک آفریقایی و 2 تیم از آمریکای جنوبی سینماهای کشور پنج‌شنبه تعطیل است سلبریتی ها این بار هم باختند/ چرا از کف میدان روایت نکردید؟ بازار داغ کسب و کار در روزهای سرد پاییز/ کسبه استان مرکزی مشغول کارند+فیلم دانشجویان موتور حرکت استقلال‌طلبانه و ضد استعماری هستند آرامستان اراک پنجشنبه ۱۷ آذرماه تعطیل است برخورد قاطع با برهم زنندگان امنیت انتظار مردم از مسئولین است توضیحات تکمیلی درباره تقاضای تولیدکنندگان از مردم برای ذخیره مرغ/ سود حمایت از تولیدکنندگان در نهایت به مردم باز خواهد گشت سلطان گواهینامه ایران کیست؟+ جزئیات
پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۲:۵۵
کد خبر: 98587
تاریخ انتشار: ۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۴
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی استان مرکزی: 

۱۸۰ گروه جهادی در استان مرکزی کمیته امداد را در توانمند سازی خانواده ها یاری می کنند

مؤمنی گفت: ۱۸۰ گروه جهادی برای خدمت به مردم صادقانه در میدان حضور دارند و توانمندسازی خانواده ها با هم افرایی با گروه های جهادی به ویژه در زمینه اشتغال و ساخت مسکن خانواده ها و‌ توزیع معیشت این خانواده ها از جمله فعالیت های مورد نظر در سطح روستاها است.

به گزارش دیار آفتاب؛ مجید مومنی،مدیرکل کمیته امداد امام خمبنی(ره) در استان مرکزی در همایش زکات استان مرکزی گفت: ستون های اصلی حرکت جهادی در حوزه زکات، ایمان، عشق، همت و بصیرت است که باید همواره مورد توجه باشد.

مومنی اظهار کرد: پرداخت کنندگان زکات باید ایمان داشته باشند که زکات نه تنها از مال آنها کسر نمی شود بلکه سبب برکت نیز خواهد شد.

وی ادامه داد: در استان مرکزی حدود ۱۸۰ گروه جهادی با کمیته امداد امام خمينی(ره)همکاری دارند و همکاری این نهاد با گروه های جهادی مستمر است و همایش مرد میدان نمایشی از مشارکت گروه های جهادی انجام شد.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی استان مرکزی گفت: گروه های جهادی برای خدمت به مردم صادقانه در میدان حضور دارند و توانمندسازی خانواده ها با هم افرایی با گروه های جهادی به ویژه در زمینه اشتغال و ساخت مسکن خانواده ها و‌ توزیع معیشت این خانواده ها از جمله فعالیت های مورد نظر در سطح روستاها است.

انتهای پیام 

captcha
آخرین اخبار