چه خوب شد نماد سرخابی‌ها در بورس متوقف است دستگیری فروشنده قلابی سوالات آزمون گواهینامه رانندگی  جایگاه ایران در فناوری فضایی در دنیا و منطقه برخورد ال نود با کامیون در جاده توره -بروجرد چهار کشته برجای گذاشت  حاج قاسم مرزهای مقاومت را به پشت دیوارهای اسرائیل رساند/ امروز شاهد عمق هراس رژیم صهیونیستی از جبهه مقاومت هستیم چهره‌ شهید همدانی با مزخرفات یک ورشکسته سیاسی خدشه دار نمی‌شود/ تیم مذاکره کننده، تیم معتقدی است استان مرکزی در طرح جهش تولید مسکن در کل کشور پیش رو است/ ظرف 10 روز آینده پروژه 8112 واحدی اراک سرعت می گیرد وضعیت اقتصادی کشور در مسیر اصلاح قرار گرفته است داور دیدار صنعت نفت و آلومینیوم مشخص شد کارت‌های بانکی دردسرساز؛ تجمیع کارت‌ها چه زمانی انجام می‌شود؟
دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۷
کد خبر: 98587
تاریخ انتشار: ۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۴
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی استان مرکزی: 

۱۸۰ گروه جهادی در استان مرکزی کمیته امداد را در توانمند سازی خانواده ها یاری می کنند

مؤمنی گفت: ۱۸۰ گروه جهادی برای خدمت به مردم صادقانه در میدان حضور دارند و توانمندسازی خانواده ها با هم افرایی با گروه های جهادی به ویژه در زمینه اشتغال و ساخت مسکن خانواده ها و‌ توزیع معیشت این خانواده ها از جمله فعالیت های مورد نظر در سطح روستاها است.

به گزارش دیار آفتاب؛ مجید مومنی،مدیرکل کمیته امداد امام خمبنی(ره) در استان مرکزی در همایش زکات استان مرکزی گفت: ستون های اصلی حرکت جهادی در حوزه زکات، ایمان، عشق، همت و بصیرت است که باید همواره مورد توجه باشد.

مومنی اظهار کرد: پرداخت کنندگان زکات باید ایمان داشته باشند که زکات نه تنها از مال آنها کسر نمی شود بلکه سبب برکت نیز خواهد شد.

وی ادامه داد: در استان مرکزی حدود ۱۸۰ گروه جهادی با کمیته امداد امام خمينی(ره)همکاری دارند و همکاری این نهاد با گروه های جهادی مستمر است و همایش مرد میدان نمایشی از مشارکت گروه های جهادی انجام شد.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی استان مرکزی گفت: گروه های جهادی برای خدمت به مردم صادقانه در میدان حضور دارند و توانمندسازی خانواده ها با هم افرایی با گروه های جهادی به ویژه در زمینه اشتغال و ساخت مسکن خانواده ها و‌ توزیع معیشت این خانواده ها از جمله فعالیت های مورد نظر در سطح روستاها است.

انتهای پیام 

captcha
آخرین اخبار