چه خوب شد نماد سرخابی‌ها در بورس متوقف است دستگیری فروشنده قلابی سوالات آزمون گواهینامه رانندگی  جایگاه ایران در فناوری فضایی در دنیا و منطقه برخورد ال نود با کامیون در جاده توره -بروجرد چهار کشته برجای گذاشت  حاج قاسم مرزهای مقاومت را به پشت دیوارهای اسرائیل رساند/ امروز شاهد عمق هراس رژیم صهیونیستی از جبهه مقاومت هستیم چهره‌ شهید همدانی با مزخرفات یک ورشکسته سیاسی خدشه دار نمی‌شود/ تیم مذاکره کننده، تیم معتقدی است استان مرکزی در طرح جهش تولید مسکن در کل کشور پیش رو است/ ظرف 10 روز آینده پروژه 8112 واحدی اراک سرعت می گیرد وضعیت اقتصادی کشور در مسیر اصلاح قرار گرفته است داور دیدار صنعت نفت و آلومینیوم مشخص شد کارت‌های بانکی دردسرساز؛ تجمیع کارت‌ها چه زمانی انجام می‌شود؟
دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۸
کد خبر: 98580
تاریخ انتشار: ۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۰
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی در گفتگو با دیارآفتاب خبر داد؛

تشکیل کمیته استانی خرید تضمینی دام زنده در استان مرکزی/عملیات خرید دام بعد از تایید قیمت در شرکت پشتیبانی امور دام آغاز می شود

صفری گفت: کمیته استانی خرید تضمینی دام زنده در استان تشکیل شده و قیمت پیشنهادی استان پس تعیین در کمیته استانی می بایست در شرکت پشتیبانی امور دام کشور تایید، تا خرید عملیاتی شود.

علی صفری رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛گفت: بر اساس ابلاغ شرکت پشتیبانی امور دام کشور خرید حمایتی دام زنده سبک و سنگین در دستور کار استان های سراسر کشور در راستای حمایت از تولیدکنندگان قرار گرفته است.

صفری با اشاره به اینکه تعیین قیمت خرید حمایتی دام  زنده سبک و سنگین در تمامی استان های کشور توسط کمیته های استانی انجام می شود اظهار کرد: در همین راستا کمیته استانی خرید تضمینی دام زنده در استان تشکیل شده است و قیمت پیشنهادی استان پس تعیین در کمیته استانی می بایست در شرکت پشتیبانی امور دام کشور تایید شود تا خرید عملیاتی گردد.

به گزارش دیار آفتاب؛ جمعیت دامی استان مرکزی به گونه‌ای است که همیشه مازاد تولیدات دامی از استان به سایر استان‌ها و یا کشورها صادر می‌شود.

استان مرکزی با تولید حدود ۵۴ هزار تن گوشت سفید، ۵۳ هزار تن تولید گوشت قرمز، ۳۲۰ هزار تن شیر، حدود ۴۱ هزار تن تولید تخم مرغ از جایگاه ویژه ای در بخش کشاورزی و دامداری کشور برخوردار است.

انتهای پیام

captcha
آخرین اخبار