چه خوب شد نماد سرخابی‌ها در بورس متوقف است دستگیری فروشنده قلابی سوالات آزمون گواهینامه رانندگی  جایگاه ایران در فناوری فضایی در دنیا و منطقه برخورد ال نود با کامیون در جاده توره -بروجرد چهار کشته برجای گذاشت  حاج قاسم مرزهای مقاومت را به پشت دیوارهای اسرائیل رساند/ امروز شاهد عمق هراس رژیم صهیونیستی از جبهه مقاومت هستیم چهره‌ شهید همدانی با مزخرفات یک ورشکسته سیاسی خدشه دار نمی‌شود/ تیم مذاکره کننده، تیم معتقدی است استان مرکزی در طرح جهش تولید مسکن در کل کشور پیش رو است/ ظرف 10 روز آینده پروژه 8112 واحدی اراک سرعت می گیرد وضعیت اقتصادی کشور در مسیر اصلاح قرار گرفته است داور دیدار صنعت نفت و آلومینیوم مشخص شد کارت‌های بانکی دردسرساز؛ تجمیع کارت‌ها چه زمانی انجام می‌شود؟
دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۰
کد خبر: 98544
تاریخ انتشار: ۰۷ تیر ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۲
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی:

داشتن پیوست عفاف و حجاب در کلیه برنامه های فرهنگی یک ضرورت مهم است

نظری گفت:داشتن پیوست عفاف و حجاب در کلیه برنامه های فرهنگی یک ضرورت مهم است و دانشگاه ها در خصوص تولید محتوای فاخر گام های بلندی بردارند.

به گزارش دیار آفتاب؛ بهنام نظری معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی در نشست قرارگاه عفاف و حجاب استان مرکزی گفت: نظام اسلامی به برکت خون مطهر شهدا و مجاهدت های اقشار مردم به اقتدار و دستاوردهای بزرگی دست پیدا کرده و امروز دشمنان اسلام و انقلاب از اقتدار و الگو شدن انقلاب اسلامی در هراس هستند.

وی افزود: دشمنان انقلاب در توطئه های ۴۳ ساله علیه مردم و انقلاب با شکست جدی مواجه شدند و امروز دشمنان با جنگ نرم و عملیات روانی به دنبال نا امیدسازی مردم از انقلاب و سیاه نمایی هستند.

نظری بیان کرد: متاسفانه در حوزه فرهنگی دچار عقب ماندگی هایی شده ایمو در ادوار گذشته با برخی از موضوعات فرهنگی به شکل سلیقه ای عمل شده و دولت سیزدهم وارث اقدامات غلط گذشته است.

وی با بیان اینکه دولت سیزدهم در حوزه مسائل فرهنگی و خصوصا عفاف و حجاب دغدغه دارد و به دنبال حل معضلات است،گفت: یکی از ضرورت های مهم امروز در دولت الگو بودن دستگاه های اداری برای عموم جامعه است و دستگاه های نظارتی در ادارات باید با جدیت در خصوص مسئله عفاف و حجاب ورود کنند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی افزود: متاسفانه امروز دشمنان با تمام توان علیه بنیان خانواده و اعتقادات جوانان به میدان آمده و اقدامات شیطانی در دستور کار گذاشته چراکه با اقدامات امنیتی و تحریم ها به نتیجه ای نرسیده و امروز با اقدامات ضد فرهنگی به دنبال تخریب ارزش های اسلامی هستند که باید در برابر توطئه های آنها هوشیار بود.

وی با بیان اینکه تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری در همه حوزه ها اولویت مهم دولت سیزدهم است و همه توان در این راستا پای کار آمده، گفت: بیانات رهبری در خصوص مسائل فرهنگی بسیار کارآمد و راهگشا و فصل الخطاب کلیه دستگاه ها و مسئولین می باشد.

نظری تأکید کرد: دولت سیزدهم عزم راسخ و جدی برای رفع مشکلات آسیب های اجتماعی خصوصا مسئله عفاف و حجاب دارد و همه ارکان دولت باید در این خصوص دغدغه داشته باشند.

وی ادامه داد: فعال بودن کلیه کارگروه های تخصصی عفاف و حجاب یک ضرورت مهم است و کمیته نظارت قرارگاه باید گزارشات خود را استانی تنظیم و تهیه کند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی با اشاره به اینکه استان مرکزی بنیه مدهبی و فرهنگی بسیار قوی دارد،گفت: الگوها و مشاهیر زیادی از استان مرکزی در کشور و حتی بین النلل منشا خدمات فراوانی برای مردم شدند و امروز این الگوهای جامع برای نسل جوان باید به خوبی معرفی شود.

وی خاطر نشان کرد: داشتن پیوست عفاف و حجاب در کلیه برنامه های فرهنگی یک ضرورت مهم است و دانشگاه ها در خصوص تولید محتوای فاخر گام های بلندی بردارند.

انتهای پیام/ 

captcha
آخرین اخبار