چه خوب شد نماد سرخابی‌ها در بورس متوقف است دستگیری فروشنده قلابی سوالات آزمون گواهینامه رانندگی  جایگاه ایران در فناوری فضایی در دنیا و منطقه برخورد ال نود با کامیون در جاده توره -بروجرد چهار کشته برجای گذاشت  حاج قاسم مرزهای مقاومت را به پشت دیوارهای اسرائیل رساند/ امروز شاهد عمق هراس رژیم صهیونیستی از جبهه مقاومت هستیم چهره‌ شهید همدانی با مزخرفات یک ورشکسته سیاسی خدشه دار نمی‌شود/ تیم مذاکره کننده، تیم معتقدی است استان مرکزی در طرح جهش تولید مسکن در کل کشور پیش رو است/ ظرف 10 روز آینده پروژه 8112 واحدی اراک سرعت می گیرد وضعیت اقتصادی کشور در مسیر اصلاح قرار گرفته است داور دیدار صنعت نفت و آلومینیوم مشخص شد کارت‌های بانکی دردسرساز؛ تجمیع کارت‌ها چه زمانی انجام می‌شود؟
دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۲
کد خبر: 98542
تاریخ انتشار: ۰۷ تیر ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۲
مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی خبر داد

انجام ۶۰ ماموریت مهم ملی در دفاع مقدس توسط استان مرکزی/ ۲۰۰ هزار نفر از موزه دفاع مقدس استان مرکزی بازدید کردند

سرهنگ کریمی گفت: تاکنون بیش از ۲۰۰ هزار نفر از مردم استان و خصوصا جوانان از مرکز فرهنگی موزه دفاع مقدس بازدید کردند و طرح شهید مجید ایزد پناه برای گذراندن بیش از ۶۰ هزار دانشجو در قالب دو واحد درسی با قوت در حال انجام است.

به گزارش دیار آفتاب؛سرهنگ پاسدار غلامرضا کریمی مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی در آیین بازدید رئیس سازمان امور موزه‌ها و یادمان‌های بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس از موزه دفاع مقدس استان اظهار کرد: استان مرکزی در دفاع مقدس ۶۰ ماموریت مهم ملی انجام داده که در راستای تبیین نقش مهم استان در هشت سال جنگ تحمیلی از ۷ سال گذشته اقدامات مختلفی به برکت کنگره شهدای استان مرکزی انجام شده است.

وی افزود: تاکنون بیش از ۲۰۰ هزار نفر از مردم استان و خصوصا جوانان از مرکز فرهنگی موزه دفاع مقدس بازدید کردند و طرح شهید مجید ایزد پناه برای گذراندن بیش از ۶۰ هزار دانشجو در قالب دو واحد درسی با قوت در حال انجام است.

سرهنگ کریمی ادامه داد: در راستای تبیین نقش امام خمینی بیش از ۲۰ جلد کتاب تهیه و به چاپ رسیده و طرح هفت اقلیم با رویکرد امام شناسی از سال ۹۸ شروع شده که بیش از ۴ هزار نفر از جوانان و مردم استان در این طرح شرکت کرده اند.

وی بیان کرد: به برکت کنگره شهدای استان مرکزی بیش از ۲۰۰ جلد کتاب در حوزه های مختلف انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به چاپ رسیده و بعد از موفقیت کنگره شهدای استان مرکزی به عنوان برترین کنگره در کشور گام دوم کنگره با قوت در حال انجام است و اجلاسیه های دوم اقشار با رویکرد تبیینی و تبلیغی در سالجاری انجام خواهند شد.

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی با اشاره به پیشرفت های استان  در حوزه دانشنامه گفت: در راستای تهیه دانشنامه دفاع مقدس استان مرکزی تاکنون ۷۵۰ مدخل در حوزه های شهدا و اشخاص، فرهنگی، اجتماعی، نظامی و جغرافیا جمع آوری شده و همچنین ۲۵۰ مقاله علمی نیز تهیه شده است.

وی خاطر نشان کرد: همچنین در این راستا بیش از ۵۵۰ پرونده علمی نیز جمع آوری شده و کارگاه های تخصصی از سال گذشته شروع شده و همچنان نیز با قوت برای کلیه افراد فعال در حوزه دانشنامه نیز استمرار خواهد داشت.

انتهای پیام 

captcha
آخرین اخبار