هفتمین مرحله از طرح ظفر پليس در 81 نقطه از استان مرکزی اجرا شد

فرمانده انتظامي استان از اجراي هفتمین مرحله از اجراي طرح ظفر در 81 نقطه از استان خبر داد و گفت:‌ در اجراي اين طرح 280 نفر به دليل ارتكاب جرايم مختلف دستگير شدند.
کد خبر: ۹۸۵۳۵ تاریخ انتشار: ۰۷ تیر ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۹

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار"حسن مفخمي شهرستاني"در تشريح اين خبر بیان داشت: در ادامه طرح هاي امنيت بخش پليس و با توجه به برآوردهاي اجتماعي انجام شده از ميزان فراواني جرايم و درخواست ها و گزارش هاي مردمي از سامانه هاي تلفني 110 و 197، هفتمين مرحله از طرح ظفر در استان مرکزی به مرحله اجرا گذاشته شد.

وي خاطر نشان کرد: در اين طرح عملياتي كه به مدت سه روز با بهره گيري از ظرفيت هاي پليس در استان اجرا شد، تعداد 81 منطقه مورد پاكسازي قرار گرفت.

 فرمانده انتظامي استان مركزي افزود:‌ در اجراي اين طرح در حدود 33 كيلو و 584 گرم انواع مواد مخدر كشف و 33قاچاقچی و خرده فروش و 51 معتاد متجاهر نيز دستگير شدند.

سردار مفخمي شهرستاني ادامه داد : ‌همچنين در اجراي اين طرح 67 نفر سارق نيز دستگير و در اعتراف آنان 154 فقره انواع سرقت كشف شد.

وي با اشاره به كشف 60 میلیارد ريال انواع کالای قاچاق در اجرای این طرح در استان مركزي بيان داشت: در اين عمليات ها تعداد 29نفر قاچاقچي كالا دستگير و تعداد 15 دستگاه وسيله نقليه توقيف و 14 پرونده نيز در اين رابطه تشکیل شد.

اين مقام انتظامي اضافه كرد: همچنين در اين طرح بيش از 12 هزار و 359 خودرو اعمال قانون شد و تعداد 29 دستگاه خودرو و موتورسيكلت متخلف نيز توقيف و به پاركينگ منتقل شدند.

سردار مفخمي ادامه داد: در اجراي اين طرح تعداد 81 نفر به دليل داشتن برگه جلب ، 17نفر از اراذل و اوباش و 22 نفر به دلیل سایر جرایم دستگير شدند و تمامي دستگيرشدگان با تشكيل پرونده براي سير مراحل قانوني به مراجع قضائي معرفي شدند.

 فرمانده انتظامي استان مركزي در پایان تلفن هاي 110 و 197 را مهم ترين پل هاي ارتباطي پليس با مردم خواند و گفت: اين سامانه هاي ارتباطي در كليه ساعات شبانه روز آماده دريافت گزارش ها و پاسخگويي به انتقادها، پيشنهادها، نقطه نظرات از عملكرد پليس است.

انتهای پیام/