چه خوب شد نماد سرخابی‌ها در بورس متوقف است دستگیری فروشنده قلابی سوالات آزمون گواهینامه رانندگی  جایگاه ایران در فناوری فضایی در دنیا و منطقه برخورد ال نود با کامیون در جاده توره -بروجرد چهار کشته برجای گذاشت  حاج قاسم مرزهای مقاومت را به پشت دیوارهای اسرائیل رساند/ امروز شاهد عمق هراس رژیم صهیونیستی از جبهه مقاومت هستیم چهره‌ شهید همدانی با مزخرفات یک ورشکسته سیاسی خدشه دار نمی‌شود/ تیم مذاکره کننده، تیم معتقدی است استان مرکزی در طرح جهش تولید مسکن در کل کشور پیش رو است/ ظرف 10 روز آینده پروژه 8112 واحدی اراک سرعت می گیرد وضعیت اقتصادی کشور در مسیر اصلاح قرار گرفته است داور دیدار صنعت نفت و آلومینیوم مشخص شد کارت‌های بانکی دردسرساز؛ تجمیع کارت‌ها چه زمانی انجام می‌شود؟
دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۹
کد خبر: 98519
تاریخ انتشار: ۰۷ تیر ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۳

چند تکنیک طلایی برای داوطلبان روز قبل از کنکور

یک مشاور تخصصی کنکور درباره رعایت برخی مسائل در روز قبل از کنکور به داوطلبان توصیه هایی کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ شروین مسیح گفت: کنکور سراسری ۱۴۰۱ روز چهارشنبه آغاز می شود؛ بهترین گزینه این است که داوطلبان روز قبل از کنکور همراه والدین به سمت حوزه محل آزمون حرکت کنند تا زمان و مسافت را متوجه شوند.

او گفت: لوازم مورد نظر برای کنکور از قبیل مداد، پاک کن و ‌یک بطری آب به علت گرمی هوا حتما باید همراه داوطلبان کنکوری باشد. به یاد داشته باشید که آب را به هیچ عنوان در قسمتی قرار ندهید که برگه امتحانی شما را خیس کند، بلکه آن را کنار صندلی قرار دهید.

مسیح گفت: دستمال کاغذی مناسب به تعداد دلخواه حتما با خود به همراه ببرید. یک ساعت عقربه ای حتما همراهتان باشد تا زمان را در اختیار داشته باشید. این موارد قبل از روز کنکور باید حتما آماده شوند.

مسیح گفت: معمولا مراقبان کنکور سوزن مناسب برای نصب کارت ورود به جلسه روی سینه به شما خواهند داد، اما اگر همراهتان باشد آرامش بیشتری خواهید داشت.

باشگاه خبرنگاران جوان

captcha
آخرین اخبار