سه اقدام دولت برای کاهش قیمت کالاهای اساسی/قیمت برنج کاهش یافت رونمایی سامانه جدید درخواست بازبینی دهک بندی خانوارها کلیات متن مذاکرات هسته‌ای توسط مسئولان کشور پذیرفته شده است/ برداشتن تحریم‌ها و انتفاع اقتصادی کشور؛ هدف اصلی مذاکرات دولت سیزدهم در یکسال گذشته موفقیت های خوبی را رقم زد/ آمریکایی ها در برجام نقض عهد کردند و باید به تعهداتشان عمل کنند قوی شدن در همه ابعاد منطق انقلاب است/ ارائه یک میلیون نفر خدمات بهداشتی و درمانی در سال توسط مراکز درمانی سپاه در استان مرکزی دشمن تمام توان مادی و معنوی خود را متمرکز کرده تا امید را از ملت ایران بگیرد/ در جنگ ترکیبی بیشترین توان باید در جهاد تبیین باشد لایحه جامع انتخابات به مجلس ارسال می‌شود بیمه ناباروری همگانی شد رقابت ۲۶۶ شرکت کننده در مسابقات استانی قرآن آغاز شد/تجلیل از برگزیدگان در دهه وقف  آیین بزرگداشت روز خبرنگار
جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۵
کد خبر: 98515
تاریخ انتشار: ۰۷ تیر ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۳
نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیارآفتاب:

وزارت جهاد کشاورزی برای قیمت‌گذاری و خرید مازاد گوشت و مرغ برنامه‌ریزی مناسبی داشته باشد

نظری عضو کمیسیون جهاد کشاورزی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بعد از اجرای مردمی سازی یارانه‌ها تولیدات کنندگان بخش کشاورزی با مشکلاتی مواجه شده‌اند گفت: لازم است وزارت جهاد کشاورزی در این شرایط بیشتر در میدان باشد و برای تأمین سرمایه در گردش و قیمت‌گذاری و خرید مازاد تولید گوشت و مرغ برنامه‌ریزی مناسبی داشته باشد.

علیرضا نظری نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب؛ گفت: مردمی سازی یارانه‌ها جراحی سخت در اقتصاد کشور بود به‌گونه‌ای که از یک طرف به سفر مردم و از طرف دیگر اقشار مختلف را در بر می‌گرفت.

نظری با اشاره به اینکه جهاد کشاورزی بیشترین مصرف‌کننده ارز 4200 تومانی بود، اظهار کرد: با توجه به شرایط کشور و بازارهای جهانی تهیه ارز مورد نیاز برای تأمین نهاده به شیوه گذشته و با ارز ترجیحی خیلی سخت شده بود .

وی با تأکید بر اینکه این جراحی بعضی مشکلاتی را برای تولیدکنندگان خصوصا در زمینه تولیدات بخش کشاورزی ایجاد کرده است ادامه داد: نیاز است با تصمیمات و برنامه‌ریزی‌های که گرفته می‌شود از مشکلات اجرای این طرح کاسته شود.

عضو کمیسیون جهاد کشاورزی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: لازم است وزارت جهاد کشاورزی بیشتر در میدان باشد و برای تأمین سرمایه در گردش و به حرکت درآوردن چرخ های تولید در حوزه کشاورزی، در زمینه قیمت‌گذاری و خرید مازاد تولید گوشت و مرغ برنامه‌ریزی مناسبی داشته باشد.

نظری با بیان اینکه بخش از مشکل هم به دلیل عدم اعتبار در اختیار دولت است افزود: پیگیری می‌کنیم تا جایی که در توان دولت است آسیب‌ها و مخاطرات را به حداقل برسانیم.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مجلس هم بحث نظارتی را دارد تلاش می‌کند اخبار و اطلاعات را که از تولید در بین مردم و تولیدکنندگان به دست می آوریم را برای اجرای درست تصمیم‌ها در اختیار دولت قرار دهیم.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار