سه اقدام دولت برای کاهش قیمت کالاهای اساسی/قیمت برنج کاهش یافت رونمایی سامانه جدید درخواست بازبینی دهک بندی خانوارها کلیات متن مذاکرات هسته‌ای توسط مسئولان کشور پذیرفته شده است/ برداشتن تحریم‌ها و انتفاع اقتصادی کشور؛ هدف اصلی مذاکرات دولت سیزدهم در یکسال گذشته موفقیت های خوبی را رقم زد/ آمریکایی ها در برجام نقض عهد کردند و باید به تعهداتشان عمل کنند قوی شدن در همه ابعاد منطق انقلاب است/ ارائه یک میلیون نفر خدمات بهداشتی و درمانی در سال توسط مراکز درمانی سپاه در استان مرکزی دشمن تمام توان مادی و معنوی خود را متمرکز کرده تا امید را از ملت ایران بگیرد/ در جنگ ترکیبی بیشترین توان باید در جهاد تبیین باشد لایحه جامع انتخابات به مجلس ارسال می‌شود بیمه ناباروری همگانی شد رقابت ۲۶۶ شرکت کننده در مسابقات استانی قرآن آغاز شد/تجلیل از برگزیدگان در دهه وقف  آیین بزرگداشت روز خبرنگار
جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۸
کد خبر: 98505
تاریخ انتشار: ۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۲

چُرت لاقید مدیران استقلال در روزهای داغ تابستان/ بمب که نه؛ خبری از ترقه هم نیست!

در شرایطی که سایر رقبا گوی نقل‌وانتقالات ستاره‌ها را از یک‌دیگر می‌ربایند، وضعیت و سیاست باشگاه استقلال اصلاً مشخص نیست.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از دانا؛ بی‌تردید تیم فوتبال استقلال را باید بهترین تیم فصل گذشته لیگ برتر فوتبال ایران دانست؛ مجموعه‌ای یک‌دل که با کم‌ترین نمایش سینوسی با ثبت رکوردی رشک‌برانگیز و شکستن بسیاری از رکوردهای مهم، پس از ۹ سال بر بام فوتبال ایران با صلابتی خاص ایستاد.

این قهرمانی بدون شکست اما بیش از آن که باعث ازسرگیری فعالیت‌های مجموعه مدیریتی باشگاه برای تقویت هر چه بیش‌تر تیم شود، انگار مدیران را به خواب خرگوشی و چُرت بی‌خیالی فرو برده و تصمیم‌گیرندگان اصلی آبی‌پوشان گویا هیچ‌گونه نگاهی به فضای آشفته بازار نقل‌وانتقالاتی و جا ماندن خودشان از قافله ندارند.

هر زمان هم که مدیران باشگاه استقلال با اعتراض هواداران متعصب آبی‌ها و یا پرسش خبرنگاران مواجه شده‌اند، تنها به عبارات نخ‌نما شده توسل کرده‌اند و ضمن دعوت کردن همه به آرامش، خواسته‌اند تا کسی نگران نباشد. از طرفی هم تیم قهرمان را خالی از عیب و ایراد تلقی می‌کنند!

همه این‌ها در روزهایی رخ می‌دهد که شایعه خروج رافائل سیلوا و عارف غلامی در شهر پیچیده، از اصفهان اخباری مبنی بر توافق محمد دانش‌گر با سپاهان به گوش می‌رسد و امیرحسین حسین‌زاده نیز هر آن احتمال دارد تهران را به مقصد بلژیک یا یک کشور اروپایی دیگر ترک کند؛ چرا که بند فسخ ۲۰۰ هزار دلاری برایش درنظر گرفته شده.

پس از خروج قطعی رودی ژستد از جمع آبی‌پوشان، تنها سجاد شهباززاده در این ۳، ۴ هفته به استقلال پیوسته و این در حالی‌ست که رقیب سنتی آبی‌ها حداقل ۴، ۵ بازیکن تاپ نقل‌وانتقالاتی را با مبالغ کلان به خدمت گرفته و بازار را در دست دارد.

گر چه مدیران آبی مدعی هستند به انتظار لیست خرید ریکاردو ساپینتو نشسته‌اند اما بعید به نظر می‌رسد تا زمان دریافت لیست، بازیکنی در حد پوشیدن پیراهن استقلال در بازار باقی مانده باشد. پروژه جذب سیدمحمدرضا حسینی تاکنون شکست خورده و همچنین وضعیت محمد نژادمهدی هم مشخص نیست.

بعید نیست که سیاست یک بام و دو هوا و رؤیاپردازی‌های تصمیم‌گیرندگان اصلی باشگاه استقلال برای هفته اول شهریورماه، آن‌ها را از پرداختن به امور باشگاه منفک کرده و تمرکزشان را به گرداندن هر چه بهتر ستاد انتخاباتی منعطف ساخته. در این بین هم که استقلال در نقش نردبان موفقیت بود، قربانی خواهد شد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار