سه اقدام دولت برای کاهش قیمت کالاهای اساسی/قیمت برنج کاهش یافت رونمایی سامانه جدید درخواست بازبینی دهک بندی خانوارها کلیات متن مذاکرات هسته‌ای توسط مسئولان کشور پذیرفته شده است/ برداشتن تحریم‌ها و انتفاع اقتصادی کشور؛ هدف اصلی مذاکرات دولت سیزدهم در یکسال گذشته موفقیت های خوبی را رقم زد/ آمریکایی ها در برجام نقض عهد کردند و باید به تعهداتشان عمل کنند قوی شدن در همه ابعاد منطق انقلاب است/ ارائه یک میلیون نفر خدمات بهداشتی و درمانی در سال توسط مراکز درمانی سپاه در استان مرکزی دشمن تمام توان مادی و معنوی خود را متمرکز کرده تا امید را از ملت ایران بگیرد/ در جنگ ترکیبی بیشترین توان باید در جهاد تبیین باشد لایحه جامع انتخابات به مجلس ارسال می‌شود بیمه ناباروری همگانی شد رقابت ۲۶۶ شرکت کننده در مسابقات استانی قرآن آغاز شد/تجلیل از برگزیدگان در دهه وقف  آیین بزرگداشت روز خبرنگار
جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۸
کد خبر: 98467
تاریخ انتشار: ۰۵ تیر ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۳

پاسخ تمام سوالات کنکوری‌ها درباره کارت آزمون و رفع نقص

داوطلبان کنکور سراسری تا روز سه‌شنبه هفتم تیرماه فرصت دارند برای دریافت کارت کنکور اقدام کنند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فارس، کنکور سراسری سال ۱۴۰۱ از روز چهارشنبه هشتم تا شنبه یازدهم تیرماه برگزار می‌شود، داوطلبان در 5 گروه آزمایشی در کنکور شرکت می‌کنند.

داوطلبان می‌توانند تا سه شنبه هفتم تیرماه با مراجعه به سایت سازمان سنجش برای دریافت کارت کنکور اقدام کنند.

اما حتما درباره دریافت کارت کنکور و نحوه رفع نقص کارت سوالاتی برای داوطلبان کنکور ایجاد می‌شود.

کارت شرکت در آزمون را از کدام بخش سایت سازمان سنجش دریافت کنیم؟

داوطلبان برای دریافت کارت می‌توانند از اینجا اقدام کرده و با وارد کردن مشخصات ثبت‌نامی و شناسنامه‌ای خود کارت را مشاهده و از آن پرینت بگیرند.

داوطلب کنکور در گروه آزمایشی ریاضی هستم اما برای شرکت در گروه آزمایشی زبان‌های خارجه نیز ثبت‌نام کرده‌ام، دریافت یک کارت برای شرکت در کنکور کافی است؟

داوطلبانی که در یک یا چند گروه آزمایشی شرکت می‌کنند باید برای هر گروه آزمایشی کارت جداگانه‌ای تهیه کنند، نشانی حوزه امتحانی برای هر آزمون متفاوت است و بر روی کارت همان آزمون نوشته شده است.

شماره داوطلبی و کد پیگیری خود را گم کرده‌ام، چگونه می‌توانم کارت آزمون را دریافت کنم؟

باید به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و به سیستم پاسخگویی وارد شوید، با انتخاب نام آزمون برای دریافت شماره داوطلبی یا کد پیگیری اقدام کنید.

از اینجا می‌توانید به سیستم پاسخگویی سازمان سنجش وارد شوید.

پس از دریافت کارت آزمون، در صورت مشاهده نقص در کارت چه کنیم؟

بستگی به نقص موجود دارد، اگر اطلاعات شناسنامه‌ای شما با آنچه در کارت آمده مغایرت دارد باید تا روز دوازدهم تیرماه درخواست کتبی خود را به همراه تصویر شناسنامه یا کارت ملی به اینجا ارسال کنید.

اما اگر مغایرت دیگری در کارت وجود داشت باید به باجه‌های رفع نقص مراجعه کنید.

مکان مراجعه: از اینجا قابل مشاهده است.

زمان مراجعه به باجه‌های رفع نقص: صبح‌ها از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۲:۰۰ و بعد از ظهرها از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۱۸:۰۰ 

البته زمان مراجعه به باجه‌های رفع نقص براساس جدول زیر برای گروه‌های آزمایشی مختلف متفاوت است.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار