سه اقدام دولت برای کاهش قیمت کالاهای اساسی/قیمت برنج کاهش یافت رونمایی سامانه جدید درخواست بازبینی دهک بندی خانوارها کلیات متن مذاکرات هسته‌ای توسط مسئولان کشور پذیرفته شده است/ برداشتن تحریم‌ها و انتفاع اقتصادی کشور؛ هدف اصلی مذاکرات دولت سیزدهم در یکسال گذشته موفقیت های خوبی را رقم زد/ آمریکایی ها در برجام نقض عهد کردند و باید به تعهداتشان عمل کنند قوی شدن در همه ابعاد منطق انقلاب است/ ارائه یک میلیون نفر خدمات بهداشتی و درمانی در سال توسط مراکز درمانی سپاه در استان مرکزی دشمن تمام توان مادی و معنوی خود را متمرکز کرده تا امید را از ملت ایران بگیرد/ در جنگ ترکیبی بیشترین توان باید در جهاد تبیین باشد لایحه جامع انتخابات به مجلس ارسال می‌شود بیمه ناباروری همگانی شد رقابت ۲۶۶ شرکت کننده در مسابقات استانی قرآن آغاز شد/تجلیل از برگزیدگان در دهه وقف  آیین بزرگداشت روز خبرنگار
جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۵
کد خبر: 98462
تاریخ انتشار: ۰۵ تیر ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۱
استاندار مرکزی :

همدلی فوق‌العاده‌ای در استان مرکزی بین دستگاه قضا و قوه مجریه وجود دارد

مخلص الائمه گفت: در استان مرکزی در خدمت یک تیم مؤمن و انقلابی در دستگاه قضایی هستیم و همدلی فوق‌العاده‌ای در استان مرکزی بین دستگاه قضا و قوه مجریه وجود دارد.

به گزارش دیار آفتاب؛ فرزاد مخلص الائمه استاندار مرکزی در ویژه‌برنامه استانی گرامیداشت هفته قوه قضاییه  گفت: طبق اصول موجود، تأمین چندین مقوله مهم بر عهده دولت به معنای عام قرار دارد، حکومت اسلامی وظیفه تأمین و تضمین مقولات مهم از جمله امنیت، رفاه، آزادی، هدایت و در رأس عدالت را بر عهده دارد.

مخلص الائمه اظهار کرد: تمام این مقوله‌ها بدون حضور قوه قضاییه هیچ تضمینی ندارد و این دستگاه باید بتواند از سایر دستگاه‌ها حراست و این اجزا را تأمین کند.

وی ادامه داد: در راستای اجرای اهداف غالب نظام، در چند سال اخیر ۲ اقدام جدی در قوه قضاییه و دولت مردمی برای کاهش فاصله آنچه هست و آنچه باید باشد، مبنی بر سند تحول انجام‌شده است.

استاندار مرکزی افزود: در قوه قضاییه این سند در زمان حضور آیت‌الله رئیسی در این قوه تدوین شد و پس از آن با همان چهارچوب و کمی تغییر این سند در دولت نیز تدوین شد که باید بتوان ارتباطی بین این سند برقرار کرد و قطعاً نقاط مشترک فراوانی می‌توان در این دو سند پیدا کرد.

مخلص الائمه گفت: قطعاً دولت در راستای اجرای این سند به همراهی و همدلی قوه قضاییه  وابسته است و در جای‌جای این سند باید دستگاه قضا حضورداشته باشد و همچنین دولت نیز باید در سند تحول قوه نقش مؤثری داشته باشد تا مردم شاهد یک تحول باشند.

وی خاطرنشان کرد: در استان مرکزی در خدمت یک تیم مؤمن و انقلابی در دستگاه قضایی هستیم و همدلی فوق‌العاده‌ای در استان مرکزی بین دستگاه قضا و قوه مجریه وجود دارد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار