سه اقدام دولت برای کاهش قیمت کالاهای اساسی/قیمت برنج کاهش یافت رونمایی سامانه جدید درخواست بازبینی دهک بندی خانوارها کلیات متن مذاکرات هسته‌ای توسط مسئولان کشور پذیرفته شده است/ برداشتن تحریم‌ها و انتفاع اقتصادی کشور؛ هدف اصلی مذاکرات دولت سیزدهم در یکسال گذشته موفقیت های خوبی را رقم زد/ آمریکایی ها در برجام نقض عهد کردند و باید به تعهداتشان عمل کنند قوی شدن در همه ابعاد منطق انقلاب است/ ارائه یک میلیون نفر خدمات بهداشتی و درمانی در سال توسط مراکز درمانی سپاه در استان مرکزی دشمن تمام توان مادی و معنوی خود را متمرکز کرده تا امید را از ملت ایران بگیرد/ در جنگ ترکیبی بیشترین توان باید در جهاد تبیین باشد لایحه جامع انتخابات به مجلس ارسال می‌شود بیمه ناباروری همگانی شد رقابت ۲۶۶ شرکت کننده در مسابقات استانی قرآن آغاز شد/تجلیل از برگزیدگان در دهه وقف  آیین بزرگداشت روز خبرنگار
جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۴
کد خبر: 98457
تاریخ انتشار: ۰۵ تیر ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۹
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی خبر داد

قطع برق ۱۴ اداره پرمصرف در استان مرکزی/۱۷مگاوات مصرف برق با تعطیلی ادارات در پنجشنبه کاهش یافت

محمودی از قطع برق ۱۴ اداره پرمصرف در استان خبر داد و بیان کرد: پایداری شبکه برق اولویت صنعت برق بوده و از تمام ظرفیت‌ها جهت مدیریت و پایداری شبکه برق در ایام پیک‌بار استفاده می‌شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ محمود محمودی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی با اشاره به اینکه تأمین برق کشور بسیار حساس است گفت: مدیریت مصرف برق تا پایان شهریور ادامه دارد.

محمودی بابیان اینکه مدیریت مصرف برق و همیاری همگانی ضروری است اظهار کرد: در این راستا مانور رصد مصرف برق ادارات برگزار می‌شود و برق اداراتی که بیش از الگوی مشخص‌شده در ساعات اداری مصرف داشته باشند ،و یا بار مصرفی را مطابق مصوبه هیئت‌وزیران در ساعت ۱۳ کاهش نداده باشند قطع خواهد شد.

وی از قطع برق ۱۴ اداره پرمصرف در استان خبر داد و بیان کرد: پایداری شبکه برق اولویت صنعت برق بوده و از تمام ظرفیت‌ها جهت مدیریت و پایداری شبکه برق در ایام پیک‌بار استفاده می‌شود.

محمودی افزود: دولت اصلاح مصرف را از خودش شروع کرده و كليه دستگاه‌های اجرايي و ادارات استان بايد مصرف برق خود را به ميزان ۳۰ درصد در ساعات اداري نسبت به دوره مشابه سال قبل  و ۶۰ درصد نسبت به روز جاری كاهش دهند در غير اين صورت با اخطار و  قطع برق مواجه خواهند شد.

محمودی تصریح کرد: تمامي ادارات با تلاش كارشناسان اين شركت، مجهز به کنتور فهام شده اند و امکان بررسی مصرف ادارات بطور لحظه ای توسط خود دستگاه های اجرایی با مراجعه به سایت شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی ایجاد شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی با اشاره به اینکه ۱۷مگاوات مصرف برق با تعطیلی ادارات و پایان ساعات کاری بانک ها در پنجشنبه کاهش یافت خاطرنشان کرد: این رقم  حاصل ۱۱مگاوات کاهش مصرف برق با تعطیلی پنجشنبه در ادارات  و ۶ مگاوات کاهش مصرف برق با پایان ساعات کاری فعالیت بانک ها در استان مرکزی است.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار