سه اقدام دولت برای کاهش قیمت کالاهای اساسی/قیمت برنج کاهش یافت رونمایی سامانه جدید درخواست بازبینی دهک بندی خانوارها کلیات متن مذاکرات هسته‌ای توسط مسئولان کشور پذیرفته شده است/ برداشتن تحریم‌ها و انتفاع اقتصادی کشور؛ هدف اصلی مذاکرات دولت سیزدهم در یکسال گذشته موفقیت های خوبی را رقم زد/ آمریکایی ها در برجام نقض عهد کردند و باید به تعهداتشان عمل کنند قوی شدن در همه ابعاد منطق انقلاب است/ ارائه یک میلیون نفر خدمات بهداشتی و درمانی در سال توسط مراکز درمانی سپاه در استان مرکزی دشمن تمام توان مادی و معنوی خود را متمرکز کرده تا امید را از ملت ایران بگیرد/ در جنگ ترکیبی بیشترین توان باید در جهاد تبیین باشد لایحه جامع انتخابات به مجلس ارسال می‌شود بیمه ناباروری همگانی شد رقابت ۲۶۶ شرکت کننده در مسابقات استانی قرآن آغاز شد/تجلیل از برگزیدگان در دهه وقف  آیین بزرگداشت روز خبرنگار
جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۴
کد خبر: 98456
تاریخ انتشار: ۰۵ تیر ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۳
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی:

پیشگیری رسالت مهم دستگاه‌های متولی در حوزه مبارزه با مواد مخدر است

نظری با اشاره به اینکه پیشگیری رسالت مهم دستگاه‌های متولی در حوزه مبارزه با مواد مخدر است گفت: باید اقدامات فرهنگی و زیرساختی به‌موقع صورت پذیرد و خوشبختانه استان مرکزی در حوزه مقابله عملکرد درخشانی دارد و در متلاشی کردن سر شبکه‌های فساد و قاچاق سرآمد است.

به گزارش دیار آفتاب؛ بهنام نظری معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی گفت: استان مرکزی به دلیل قرار گرفتن در شاهراه ترانزیتی و شریان بزرگراهی و آزادراهی در تهدیدات بسیاری در حوزه آسیب‌های اجتماعی و خصوصاً مواد مخدر قرارگرفته و متأسفانه آمار در این خصوص نگران‌کننده است.

نظری اظهار کرد: مبارزه با مواد مخدر نیازمند عزم ملی است و باید هدفمند و با تعامل و هم‌افزایی سایر دستگاه‌های متولی انجام شود و رویکرد باید پیشگیری و مقابله جدی باشد.

وی با اشاره به اینکه پیشگیری رسالت مهم دستگاه‌های متولی در حوزه مبارزه با مواد مخدر است ادامه داد: باید اقدامات فرهنگی و زیرساختی به‌موقع صورت پذیرد و خوشبختانه استان مرکزی در حوزه مقابله عملکرد درخشانی دارد و در متلاشی کردن سر شبکه‌های فساد و قاچاق سرآمد است و این استان در خط مقدم مبارزه با مواد مخدر است و همه توان و ظرفیت‌ها در این راستا بسیج شده است.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: استان مرکزی در حوزه گردشگری ظرفیت‌های بسیار خوبی دارد و می‌تواند منشأ ارزآوری باشد و باید از این ظرفیت به‌خوبی استفاده کرد چراکه متأسفانه برخی از معتادین متجاهر هویت جامعه و اصیل فرهنگی شهر را تخریب می کنند و لذا باید از تخریب کنندگان هویت اصیل و مذهبی شهر جلوگیری کرد.

نظری با تاکید بر اینکه مردمی سازی مبارزه با مواد مخدر رویکرد اصلی است و همه ظرفیت های مردمی در این راستا باید به کارگیری شود بیان کرد: قطعاً با هم‌افزایی و تعامل همه‌جانبه آینده بسیار خوبی برای ریشه‌کنی معضل مواد مخدر پیش‌بینی می‌شود.

وی یادآور شد: اگر بتوان رویکرد اشتغال آفرینی برای معتادین بهبودیافته را فعال‌سازی کنیم قطعاً شاهد آثار و برکات آن خواهیم بود.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی افزود: با پیگیری‌ها و حمایت‌های دولت سیزدهم در استان مرکزی کمپ ماده ۱۶ اراک برای پوشش معتادین متجاهر با تفکر جهادی به نتیجه مطلوبی رسیده و امیدواریم شاهد اقدامات اثربخش در این راستا باشیم.

نظری خاطرنشان کرد: استفاده از ظرفیت‌های بخش خصوصی و پای‌کار آمدن همه ظرفیت دستگاه‌ها برای استمرار فعالیت کمپ ماده ۱۶ اراک یک ضرورت است.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار