چه خوب شد نماد سرخابی‌ها در بورس متوقف است دستگیری فروشنده قلابی سوالات آزمون گواهینامه رانندگی  جایگاه ایران در فناوری فضایی در دنیا و منطقه برخورد ال نود با کامیون در جاده توره -بروجرد چهار کشته برجای گذاشت  حاج قاسم مرزهای مقاومت را به پشت دیوارهای اسرائیل رساند/ امروز شاهد عمق هراس رژیم صهیونیستی از جبهه مقاومت هستیم چهره‌ شهید همدانی با مزخرفات یک ورشکسته سیاسی خدشه دار نمی‌شود/ تیم مذاکره کننده، تیم معتقدی است استان مرکزی در طرح جهش تولید مسکن در کل کشور پیش رو است/ ظرف 10 روز آینده پروژه 8112 واحدی اراک سرعت می گیرد وضعیت اقتصادی کشور در مسیر اصلاح قرار گرفته است داور دیدار صنعت نفت و آلومینیوم مشخص شد کارت‌های بانکی دردسرساز؛ تجمیع کارت‌ها چه زمانی انجام می‌شود؟
دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۶
کد خبر: 98447
تاریخ انتشار: ۰۵ تیر ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۴
گزارش تصویری/

سرود سلام فرمانده در ساوه اجرا شد

سرود " سلام فرمانده " با حضور دهه نودی‌ها، جوانان، نوجوانان و اقشار مختلف مردم در ساوه برگزار شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرود " سلام فرمانده " عصر شنبه با حضور دهه نودی‌ها، جوانان، نوجوانان و اقشار مختلف مردم در ساوه برگزار شد.

در این مراسم کودکان، نونهالان و نوجوانان به همراه اولیا و خانواده‌های خود حضور یافته و با اجرای سرود سلام فرمانده، عشق و ارادت خود را به ساحت مقدس امام زمان مهدی موعود (عج) اعلام کردند.

همچنین شرکت‌کنندگان در این مراسم معنوی در حالی که در دست خود پرچم جمهوری اسلامی، لبیک یا مهدی و عکس‌هایی از مقام معظم رهبری و سردار سیلمانی را داشتند سرود سلام فرمانده را همخوانی کرده و آمادگی خود را برای جانفشانی در راه آرمان های انقلاب و نظام جمهوری اسلامی یادآور شدند.

حضور در این مراسم محدود به دهه نودی ها نبود بلکه همه آحاد جامعه با عشق و علاقه خود به ائمه اطهار به ویژه امام زمان و نظام جمهوری اسلامی شرکت کرده بودند.

در این اجتماع بزرگ، ابوذر روحی خواننده این سرود و جمعی از مسئولان استان نیز حضور داشتند.

captcha
آخرین اخبار