الزام استفاده از ماسک در مکان‌های باز برداشته شد/ دقت در شستشوی سبزیجات عامل پیشگیری از «وبا»ست ۱۸۰ گروه جهادی در استان مرکزی کمیته امداد را در توانمند سازی خانواده ها یاری می کنند تشریح روند مذاکرات دوحه از زبان کنعانی؛ باقری و مورا در تماس خواهند بود آخرین فعالیت های نقل و انتقالاتی باشگاه آلومینیوم/ جذب 3 بازیکن و پنج تمدیدی، علینژاد و سلیمان زاده ماندنی شدند آمریکایی ها حق ندارند درباره حقوق بشر حرف بزنند چرا امام محمدتقی(ع) را جوادالائمه می‌گویند؟ تشکیل کمیته استانی خرید تضمینی دام زنده در استان مرکزی/عملیات خرید دام بعد از تایید قیمت در شرکت پشتیبانی امور دام آغاز می شود انتقال بزرگ آبی‌ها / وعده بزرگ شریک پرسپولیس: پول AFC را می‌گیریم دیپلماسی از خزر تا خلیج فارس/دکترین سایبری نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران/دماوند روح ایرانی/ جواد خاندان جود و کرونا زیر صفر! دلیل تخریب هماهنگ دولت رئیسی توسط اصلاح‌طلبان چیست؟
پنجشنبه ۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۹
کد خبر: 98393
تاریخ انتشار: ۰۲ تیر ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۳
شهردار اراک:

‍ جمعه بازار خودرو در اراک راه اندازی می شود

 کریمی در خصوص راه اندازی جمعه بازار خودرو در محل پردیس خودرویی اراک گفت: ساز و کار راه اندازی این روز بازار نیز آماده و مصوبات آن از شورای اسلامی شهر اخذ شده است  به این صورت که متقاضیان خرید و فروش خودرو، جمعه ها در شهرک خودرو گرد هم آمده و با حضور دستگاه هایی همچون پلیس، اداره ثبت، اصناف اقدام به خرید و فروش خودرو می کنند.

به گزارش دیار آفتاب؛ کریمی شهردار اراک در خصوص مصوبات جلسه ساماندهی روز بازارهای شهر که با حضور قربانی رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر، زند رئیس اتاق اصناف استان مرکزی، معاونین و مدیران شهرداری اراک برگزار شد، ضمن تبریک روز ملی اصناف گفت: در شهر اراک چندین روز بازار( یکشنبه، سه شنبه، چهارشنبه و جمعه) در محله های مختلف برگزار می شود، که مقرر گردید که مدیریت این روز بازارها به صورت یکپارچه و طی تفاهم و توافق نامه، به اتاق اصناف واگذار گردد، همچنین ساماندهی این روز بازارها به نحو مطلوبی انجام شود.

وی در ادامه در خصوص مصوبه طراحی اپلیکیشن روز بازار اراک در این جلسه، گفت: مجموعه اصنافی که متقاضی حضور در این روز بازارها هستند می توانند از خدمات این اپلیکیشن استفاده کنند.همچنین از این برنامه می توان جهت خریدهای اینترنتی استفاده نمود.

شهردار اراک درخصوص راه اندازی شب بازار و روز بازار کتاب در اراک، گفت: در این جلسه مقرر گردید که پیرامون راه اندازی شب بازار و روز بازار اراک بررسی بیشتری صورت گیرد و مکان برگزاری آن مشخص گردد.

وی ابراز امیدواری کرد که با شکل گیری مجموعه تفریحی و توریستی دره گردو و ایجاد تونل نوری در آن منطقه، شب بازار در این منطقه ایجاد شود.همچنین با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان روز بازار کتاب ویژه اهالی فرهنگ و کتاب راه اندازی شود.

 کریمی در خصوص راه اندازی جمعه بازار خودرو در محل پردیس خودرویی اراک گفت: ساز و کار راه اندازی این روز بازار نیز آماده و مصوبات آن از شورای اسلامی شهر اخذ شده است  به این صورت که متقاضیان خرید و فروش خودرو، جمعه ها در شهرک خودرو گرد هم آمده و با حضور دستگاه هایی همچون پلیس، اداره ثبت، اصناف اقدام به خرید و فروش خودرو نمایند .

شهردار اراک در خصوص آخرین وضعیت پردیس خودرویی اراک گفت: امسال قرارداد جدیدی با پیمانکار منعقد شده و مقرر گردیده که تا پایان سال ۱۴۰۲ فازهای این شهرک تکمیل شود.همچنین پیرامون انتقال اصناف خودرویی به این شهرک باید گفت که این امر مهم نیاز به ساز و کار خاصی دارد که تصمیمات مربوط به آن باید در حوزه شهرستان و استان اخذ شود و ان‌شاءالله به نتیجه مطلوب برسد.

انتهای پیام 

captcha
آخرین اخبار