خدمت رسانی بی وقفه سپاه در مناطق زلزله زده غرب هرمزگان/ اعلام آمادگی سپاه امام سجاد (ع) در ساخت منازل تخریبی+فیلم ۳۹ تیم امداد و نجات در مناطق زلزله زده هرمزگان حضور یافتند/برنامه ریزی‌های لازم جهت تامین ۴۰۰۰ تخته موکت و ۷۵۰۰ تخته پتو صورت گرفته است+فیلم سلبریتی یک شخص نیست یک رسانه است/ سلبریتی‌ها چگونه مدیریت می‌شوند؟ جهاد تبیین با رویکرد امیدآفرینی مهمترین رسالت امروز بسیج است/ایجاد و تثبیت ۲۳۰۰ فرصت شغلی به همت بسیج در کارخانجات استان مرکزی مستاجران در دریای پرتلاطم اجاره/ تعیین نرخ دستوری راهگشا است؟ ادعای بلومبرگ: مذاکرات دوحه احتمالا بعد از دیدار منطقه‌ای بایدن از سر گرفته می‌شود قطع برق ریشه ۳۰ درصد محصولات کشاورزی را خشکاند! پیش ثبت‌نام اربعین آغاز شد ضرورت بکارگیری مولدهای برق در ادارات و صنایع جان باختن یک هم استانی و شناسایی 23 بیمار جدید کرونایی
شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۶
کد خبر: 98391
تاریخ انتشار: ۰۳ تیر ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۰
مدیرکل صمت استان مرکزی در گفتگو با دیارآفتاب خبر داد:

حل مشکلات صنایع استان مرکزی در سفر رئیس جمهور پیگیری می شود

جودکی گفت: حل مشکلات آذرآب که البته بخش عمده ای از آن مرتفع شده، نشست مشترک با حضور معدن کاران و مجموعه وزارت راه در خصوص هپکو، تلاش برای جذب اعتبارات و کمک به صنایع کوچک از جمله برنامه های در دستور کار حوزه صنعت و معدن در سفر پیش روی رئیس جمهور و هیئت دولت به استان مرکزی است.

علی جودکی مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ با اشاره به در پیش بودن سفر رئیس جمهور به استان مرکزی گفت: با توجه به سفر ریاست جمهور و هیئت دولت به استان مرکزی طبیعتا به واسطه اینکه مرکزی یک استان صنعتی و یک قطب کشور در این حوزه تلقی می شود در حوزه صنعت و معدن برنامه هایی ویژه ای خواهیم داشت.

 وی ادامه داد: بحث حل مشکلات آذرآب یکی از مسائلی است که تا اندازه زیادی حل شده و ادامه آن در دستور کار است همچنین فراهم کردن مقدمات قراردادهایی که در آینده برای ماشین سازی خواهیم داشت.

جودکی افزود: حل مسائل هپکو در سفر دولت و نشست مشترکی که پیرامون شرکت هپکو با حضور معدن کاران و مجموعه وزارت راه برای تولید ماشین آلات راهسازی و معدنی برگزار خواهد شد عمده بحث هایی هستند که در حوزه صنایع بزرگ ما اتفاق خواهد افتاد.

مدیرکل صمت استان مرکزی تصریح کرد: در حوزه صنایع کوچک و به ویژه دانش بنیان ها هم امیدواریم بتوانیم تعهداتی که دولت در خصوص سرمایه در گردش و سرمایه ثابت این واحدها دارد تخصیص خوبی داشته باشیم.

وی با بیان آنکه در سال های گذشته به واسطه سرمایه گذاری های انجام شده در زمینه صنعت، حوزه شرق استان نسبت به غرب آن فربه تر شده اظهار داشت: در غرب استان تا حدودی با فقر صنعتی مواجه هستیم که امیدواریم بتوانیم در سفر رئیس جمهور به استان مرکزی مصوبات خوبی را برای توسعه صنعتی در غرب استان هم داشته باشیم.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار