۱۸۰ گروه جهادی در استان مرکزی کمیته امداد را در توانمند سازی خانواده ها یاری می کنند تشریح روند مذاکرات دوحه از زبان کنعانی؛ باقری و مورا در تماس خواهند بود آخرین فعالیت های نقل و انتقالاتی باشگاه آلومینیوم/ جذب 3 بازیکن و پنج تمدیدی، علینژاد و سلیمان زاده ماندنی شدند آمریکایی ها حق ندارند درباره حقوق بشر حرف بزنند چرا امام محمدتقی(ع) را جوادالائمه می‌گویند؟ تشکیل کمیته استانی خرید تضمینی دام زنده در استان مرکزی/عملیات خرید دام بعد از تایید قیمت در شرکت پشتیبانی امور دام آغاز می شود انتقال بزرگ آبی‌ها / وعده بزرگ شریک پرسپولیس: پول AFC را می‌گیریم دیپلماسی از خزر تا خلیج فارس/دکترین سایبری نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران/دماوند روح ایرانی/ جواد خاندان جود و کرونا زیر صفر! دلیل تخریب هماهنگ دولت رئیسی توسط اصلاح‌طلبان چیست؟ ۴ دلیل اصلی شکست قانون مالیات بر خانه‌های خالی/ تکرار به نتیجه نرسیدن قوانین خوب؛ در روند اجرایی بد
پنجشنبه ۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۴
کد خبر: 98381
تاریخ انتشار: ۰۱ تیر ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۳

آغاز رزمایش سراسری مشترک مدیریت مصرف آب و برق در استان مرکزی

رزمایش مشترک مدیریت مصرف آب و برق متبرک به نام حضرت علی بن موسی الرضا آغاز شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ با حضور استاندار مرکزی، مدیران عامل صنعت  آب و برق استان رزمایش مشترک مدیریت مصرف آب و برق متبرک به نام حضرت علی بن موسی الرضا آغاز شد.

این رزمایش در راستای تحقق فرمایش فرمانده معظم کل قوا مبنی بر صرفه جویی به عنوان یک ‌سیاست در متن خطوط اساسی برنامه های کلان کشور اجرا می شود.

این رزمایش در مرحله اول برای تمام اماکن و ساختمان های رده های سپاه و بسیج، وزارت نیرو ودر مراحل بعدی سایر ادارات و نهاد ها برگزار می شود.

استاندار مرکزی مخلص الائمه در رزمایش مدیریت برق استان مرکزی گفت: با مصوبه کمیته مدیریت مصرف برق فردا پنجشنبه دوم تیرماه به عنوان اولین پنجشنبه به صورت آزمایشی ادارات استان تعطیل خواهد شد .

فرزاد مخلص الائمه افزود:همچنین ساعت کار بانک ها از ساعت ۷ تا ۱۱ تغییر می کند .

وی بیان کرد: از روز شنبه شرکت توزیع برق استان یک ارزیابی را به عمل می آورد تا در صورت قابل قبول بودن صرفه جویی در خصوص تعطیلی پنج‌شنبه‌ها دوره اضطرار در استان، تصمیم طولانی گرفته می شود.

اجرای اقدامات موثر در کاهش مصرف، کمک به پایداری شبکه آب و برق از جمله روشن کردن مولدهای برق اضطراری، حداقل استفاده از سیستم‌های سرمایشی و سیستم های روشنایی، استفاده از نور طبیعی، عدم نورپردازی و روشن کردن محوطه، مدیریت مصرف آب و ممنوعیت استفاده از آب شرب در فضای سبز و ... از جمله اقدامات اجرایی در طول این رزمایش است.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار