الزام استفاده از ماسک در مکان‌های باز برداشته شد/ دقت در شستشوی سبزیجات عامل پیشگیری از «وبا»ست ۱۸۰ گروه جهادی در استان مرکزی کمیته امداد را در توانمند سازی خانواده ها یاری می کنند تشریح روند مذاکرات دوحه از زبان کنعانی؛ باقری و مورا در تماس خواهند بود آخرین فعالیت های نقل و انتقالاتی باشگاه آلومینیوم/ جذب 3 بازیکن و پنج تمدیدی، علینژاد و سلیمان زاده ماندنی شدند آمریکایی ها حق ندارند درباره حقوق بشر حرف بزنند چرا امام محمدتقی(ع) را جوادالائمه می‌گویند؟ تشکیل کمیته استانی خرید تضمینی دام زنده در استان مرکزی/عملیات خرید دام بعد از تایید قیمت در شرکت پشتیبانی امور دام آغاز می شود انتقال بزرگ آبی‌ها / وعده بزرگ شریک پرسپولیس: پول AFC را می‌گیریم دیپلماسی از خزر تا خلیج فارس/دکترین سایبری نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران/دماوند روح ایرانی/ جواد خاندان جود و کرونا زیر صفر! دلیل تخریب هماهنگ دولت رئیسی توسط اصلاح‌طلبان چیست؟
پنجشنبه ۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۱
کد خبر: 98377
تاریخ انتشار: ۰۱ تیر ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۷

دستگیری 278 توزیع کننده مواد مخدر و معتاد متجاهر در محلات

فرمانده انتظامی شهرستان محلات از دستگیری 278 توزیع کننده مواد مخدر و معتاد متجاهر در عملیاتهای سه ماه گذشته در این شهرستان خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ " عباس محمد رضایی" فرمانده انتظامی شهرستان محلات بیان داشت: با توجه به اینکه مبارزه با مواد مخدریکی از مطالبات و انتظارات به حق مردم و از جرائم مهم در افزایش آسیب های اجتماعی به شمار می رود، پلیس به عنوان سردمدار مقابله با جرائم درجامعه اقدامات گسترده ای برای مقابله با مواد مخدر در شهرستان محلات انجام داده است .

وی به برنامه های پلیس شهرستان محلات در مبارزه با مواد مخدر اشاره کرد و افزود:طی سه ماه گذشته 6 کیلو 400 گرم انواع مواد مخدر کشف وتعداد 33نفر توزیع کننده وخرده فروش و245 نفر معتاد متجاهر دستگیر و تحویل مقام قضائی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان محلات در پایان تشدید اقدامات انتظامی در پاک سازی نقاط آلوده و جرم خیز به مواد مخدر وشناسایی و رصد فعالیت سوداگران مواد مخدر و پیشگیری از سرقت را از مهمترین برنامه های پیش روي پلیس در ارتقاء امنیت اجتماعی دانست و گفت :تلفن 110به صورت شبانه روزی فعال وآماده دریافت اخبار واطلاعات شهروندان است.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار