تشریح روند مذاکرات دوحه از زبان کنعانی؛ باقری و مورا در تماس خواهند بود آخرین فعالیت های نقل و انتقالاتی باشگاه آلومینیوم/ جذب 3 بازیکن و پنج تمدیدی، علینژاد و سلیمان زاده ماندنی شدند آمریکایی ها حق ندارند درباره حقوق بشر حرف بزنند چرا امام محمدتقی(ع) را جوادالائمه می‌گویند؟ تشکیل کمیته استانی خرید تضمینی دام زنده در استان مرکزی/عملیات خرید دام بعد از تایید قیمت در شرکت پشتیبانی امور دام آغاز می شود انتقال بزرگ آبی‌ها / وعده بزرگ شریک پرسپولیس: پول AFC را می‌گیریم دیپلماسی از خزر تا خلیج فارس/دکترین سایبری نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران/دماوند روح ایرانی/ جواد خاندان جود و کرونا زیر صفر! دلیل تخریب هماهنگ دولت رئیسی توسط اصلاح‌طلبان چیست؟ ۴ دلیل اصلی شکست قانون مالیات بر خانه‌های خالی/ تکرار به نتیجه نرسیدن قوانین خوب؛ در روند اجرایی بد ‌جزئیات 5 دستورالعمل وزارت صمت برای کاهش قیمت خودرو
پنجشنبه ۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۶
کد خبر: 98376
تاریخ انتشار: ۰۱ تیر ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۵
استاندار مرکزی:

ادارات استان مرکزی فردا تعطیل خواهند بود

مخلص الائمه گفت: به جهت صرفه‌جویی در مصرف برق ادارات استان روز پنج‌شنبه دوم تیرماه به صورت آزمایشی تعطیل خواهند بود.

به گزارش دیار آفتاب؛ فرزاد مخلص‌الائمه در رزمایش مشترک صرفه‌جویی مصرف آب و برق استان مرکزی در ستاد سپاه روح الله گفت:امیدواریم تابستان ۱۴۰۱ به ویژه تیرماه را با حداقل تنش پشت سر بگذاریم.

مخلص الائمه اظهار کرد: در شرایط کنونی نیازمند کمک همه بخش ها شامل صنعت، کشاورزی، اداری، تجاری و خانگی هستیم.

وی گفت: به منظور کاهش مصرف برق  و کمک به بخش صنعت و کشاورزی و با مصوبه کارگروه مدیریت مصرف برق استان، فردا دوم تیرماه همه ادارات استان به صورت آزمایشی تعطیل خواهند بود و بانک ها از ساعت ۷ صبح تا ۱۱ فعال خواهند بود و این تعطیلی شامل دستگاه های خدمات رسان نمی شود.

استاندار مرکزی افزود: شنبه هفته آینده شرکت توزیع برق استان ارزیابی از نتیجه این تعطیلی و کاهش ساعت کار خواهند داشت، چنانچه سطح صرفه جویی میزان قابل توجهی بود، تعطیلی پنجشنبه ها در دوره اضطرار تمدید می‌شود.

مخلص الائمه خاطر نشان کرد: در شرایط موجود و گذر از دوره مصرف تابستان ،مدیریت مصرف در بخش خانگی از اهمیتی فراوانی برخوردار است که از هم استانی‌های عزیز در خواست داریم مصرف بهینه را مدنظر داشته باشند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار