۱۸۰ گروه جهادی در استان مرکزی کمیته امداد را در توانمند سازی خانواده ها یاری می کنند تشریح روند مذاکرات دوحه از زبان کنعانی؛ باقری و مورا در تماس خواهند بود آخرین فعالیت های نقل و انتقالاتی باشگاه آلومینیوم/ جذب 3 بازیکن و پنج تمدیدی، علینژاد و سلیمان زاده ماندنی شدند آمریکایی ها حق ندارند درباره حقوق بشر حرف بزنند چرا امام محمدتقی(ع) را جوادالائمه می‌گویند؟ تشکیل کمیته استانی خرید تضمینی دام زنده در استان مرکزی/عملیات خرید دام بعد از تایید قیمت در شرکت پشتیبانی امور دام آغاز می شود انتقال بزرگ آبی‌ها / وعده بزرگ شریک پرسپولیس: پول AFC را می‌گیریم دیپلماسی از خزر تا خلیج فارس/دکترین سایبری نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران/دماوند روح ایرانی/ جواد خاندان جود و کرونا زیر صفر! دلیل تخریب هماهنگ دولت رئیسی توسط اصلاح‌طلبان چیست؟ ۴ دلیل اصلی شکست قانون مالیات بر خانه‌های خالی/ تکرار به نتیجه نرسیدن قوانین خوب؛ در روند اجرایی بد
پنجشنبه ۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۴
کد خبر: 98340
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۸
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:

شهید چمران فرمانده ای شجاع و تحول گرا بود/حرکت در راستای تحقق جهاد تبیین مهمترین رسالت اساتید

سردار کریمی با بیان اینکه شهید چمران فرمانده ای شجاع و تحول گرا بود، گفت: شهید چمران در دفاع از ارزش های اسلامی، جهاد تبیین و مبارزه با باطل ایثار و ازخودگذشتگی کرد و با باور عمیق به اعتماد به نصرت الهی و معنویت مبتنی بر اسلام ناب محمدی(ص) کارآمدی اسلام را در ابعاد مختلف به نمایش گذاشت.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد شهادت شهید مصطفی چمران و روز بسیج اساتید در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ۳۱ خرداد ماه به عنوان سالروز شهادت یکی از دانشمندان بصیر و انقلابی ایران اسلامی و یادآور مجاهدت های بزرگ مردی از مکتب امام‌خمینی(ره) شهید دکتر مصطفی چمران است که عاشقانه و عارفانه در راه تحقق اهداف انقلاب اسلامی مجاهدت کرد و در تاریخ ماندگار شد و امروز به عنوان‌ الگویی برتر و انسان ساز برای نسل جوان مطرح است.

وی با بیان اینکه شهید چمران فرمانده ای شجاع و تحول گرا بود، گفت: شهید چمران در دفاع از ارزش های اسلامی، جهاد تبیین و مبارزه با باطل ایثار و ازخودگذشتگی کرد و با باور عمیق به اعتماد به نصرت الهی و معنویت مبتنی بر اسلام ناب محمدی(ص) کارآمدی اسلام را در ابعاد مختلف به نمایش گذاشت.

سردار کریمی تاکید کرد: جاذبه و شکوه پوشالی تمدن ‌غرب هرگز شهید چمران را مرعوب نکرد و انسانیت و انقلابی بودن در وجود شهید چمران تجلی پیدا کرده بود و زیرساخت هایی که این شهید بزرگوار در تفکر جوانان ایرانی و لبنانی ایجاد کرد امروز به نام حزب الله و جبهه مقاومت می درخشد و نقش آفرینی می کند.

وی ادامه داد: جوانان ایران اسلامی با تاسی از مکتب الگوهایی چون شهید دکتر مصطفی چمران و شهید طهرانی مقدم ها توازن قدرت در منطقه و بین الملل را تغییر دادند و امروز دستیابی به فناوری های پیچیده دفاعی و رسیدن به خودکفایی و اوج اقتدار و بالندگی نتیجه تفکر مامی توانیم‌ و روحیه جهادی است و به فضل الهی این راه عزت و سربلندی تا رسیدن به قله های بلند افتخار ادامه خواهد داشت.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی اضافه کرد: به برکت مجاهدت ها و جهاد های شکل گرفته در ۴۳ سال گذشته انقلاب اسلامی امروز ایران اسلامی در اوج اقتدار است و دشمن از هر زمانی شکننده تر است و عصر تمدن غرب و آمریکا سالهاست به برکت تفکر امامین‌ انقلاب اسلامی پایان‌یافته است.

وی با بیان اینکه امام‌خمینی(ره) با نگاه عالمانه و ژرف اندیشی که داشت بسیج مستضعفین را به عنوان نسخه نجات بخش در همه مقاطع برای ملت ایران‌ به ارمغان‌آورد،‌ گفت: امروز بسیج به تفکر و فرمول گذر کشور از سختی ها تبدیل شده و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تکیه بر بسیج قله های بلند پیشرفت را در طول این سال ها طی کرده است.

سردار کریمی افزود: انقلاب اسلامی برای ارائه الگو و مدل کارآمد اندیشه اسلامی به دنیا روی کار آمد و امروز به برکت تفکر امامین‌ انقلاب اسلامی الگوی انقلاب امام‌خمینی(ره) سرزمین ها و عالم را تحت تاثیر خود قرار داده است.

وی با اشاره به اینکه بسیج‌ اساتید در طی سال های گذشته میدان رشد اساتید و فضایی پهناور برای نقش آفرینی جوانان در جهاد علمی است، گفت: به برکت تفکر شهید چمران ها و بهشتی ها بسیج اساتید در افقی پهناور در راستای تحقق اهداف انقلاب اسلامی حرکت کرده است و امروز جهاد تبیین و روایت حماسه ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی در ابعاد مختلف از وظایف و رسالت های مهم‌ بسیج‌ اساتید است.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی خاطر نشان کرد: اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطر شهید والامقام و دانشمند برجسته انقلابی دکتر مصطفی چمران ادامه راه و مکتب این شهید عزیز که مسیر پیاده سازی اسلام‌ ناب محمدی همراه با عقلانیت و علم‌ و دانش است را تحت فرامین هوشمندانه مقام ‌معظم رهبری از خداوند متعال خواستارم.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار