۱۸۰ گروه جهادی در استان مرکزی کمیته امداد را در توانمند سازی خانواده ها یاری می کنند تشریح روند مذاکرات دوحه از زبان کنعانی؛ باقری و مورا در تماس خواهند بود آخرین فعالیت های نقل و انتقالاتی باشگاه آلومینیوم/ جذب 3 بازیکن و پنج تمدیدی، علینژاد و سلیمان زاده ماندنی شدند آمریکایی ها حق ندارند درباره حقوق بشر حرف بزنند چرا امام محمدتقی(ع) را جوادالائمه می‌گویند؟ تشکیل کمیته استانی خرید تضمینی دام زنده در استان مرکزی/عملیات خرید دام بعد از تایید قیمت در شرکت پشتیبانی امور دام آغاز می شود انتقال بزرگ آبی‌ها / وعده بزرگ شریک پرسپولیس: پول AFC را می‌گیریم دیپلماسی از خزر تا خلیج فارس/دکترین سایبری نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران/دماوند روح ایرانی/ جواد خاندان جود و کرونا زیر صفر! دلیل تخریب هماهنگ دولت رئیسی توسط اصلاح‌طلبان چیست؟ ۴ دلیل اصلی شکست قانون مالیات بر خانه‌های خالی/ تکرار به نتیجه نرسیدن قوانین خوب؛ در روند اجرایی بد
پنجشنبه ۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۹
کد خبر: 98320
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۷
گزارش تصویری/

دوره آموزشی ورزشی نجات در کوهستان برای آتش نشانان استان مرکزی

دوره آموزشی ورزشی با عنوان " نجات در کوهستان، مسیرهای صعب العبور و مسیریابی در شب و روز " به مدت یک هفته در منطقه سفیدخانی برای آتش نشانان استان مرکزی برگزار می شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ به همت سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اراک و با همکاری دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مرکزی، دوره آموزشی ورزشی با عنوان " نجات در کوهستان، مسیرهای صعب العبور و مسیریابی در شب و روز " به مدت یک هفته در منطقه سفیدخانی برای آتش نشانان استان مرکزی برگزار می گردد. 

اين دوره آموزشی با حضور تمامی پرسنل سازمان آتش نشانی اراک و جمعی از آتش نشانان استان به مربيگري علی علیمحمدی (مدرس سازمان امداد ونجات کشور) به مدت یک هفته برگزار می گردد. 

captcha
آخرین اخبار