الزام استفاده از ماسک در مکان‌های باز برداشته شد/ دقت در شستشوی سبزیجات عامل پیشگیری از «وبا»ست ۱۸۰ گروه جهادی در استان مرکزی کمیته امداد را در توانمند سازی خانواده ها یاری می کنند تشریح روند مذاکرات دوحه از زبان کنعانی؛ باقری و مورا در تماس خواهند بود آخرین فعالیت های نقل و انتقالاتی باشگاه آلومینیوم/ جذب 3 بازیکن و پنج تمدیدی، علینژاد و سلیمان زاده ماندنی شدند آمریکایی ها حق ندارند درباره حقوق بشر حرف بزنند چرا امام محمدتقی(ع) را جوادالائمه می‌گویند؟ تشکیل کمیته استانی خرید تضمینی دام زنده در استان مرکزی/عملیات خرید دام بعد از تایید قیمت در شرکت پشتیبانی امور دام آغاز می شود انتقال بزرگ آبی‌ها / وعده بزرگ شریک پرسپولیس: پول AFC را می‌گیریم دیپلماسی از خزر تا خلیج فارس/دکترین سایبری نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران/دماوند روح ایرانی/ جواد خاندان جود و کرونا زیر صفر! دلیل تخریب هماهنگ دولت رئیسی توسط اصلاح‌طلبان چیست؟
پنجشنبه ۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۹
کد خبر: 98239
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۵
عضو هیئت‌رئیسه مجلس در گفتگو با دیارآفتاب عنوان کرد:

دستور رئیس‌جمهور برای بازنگری مصوبه حقوق بازنشستگان نباید دچار مرور زمان شود

سلیمی با تأکید بر اینکه تصمیمی که در خصوص افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی دولت گرفته شده با عدالت سازگاری ندارد گفت: اعتراض بازنشستگان درست و به حق است و آقای رئیس‌جمهور هم دستور بررسی دادند اما این دستور ایشان نباید دچار مرور زمان شود.

حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم دلیجان و محلات و عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب؛ پیرامون مسئله افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی و حواشی مصوبه اخیر هیئت دولت در این رابطه اظهار داشت: قانون باید اجرا شود و عدالت اقتضا می‌کند اگر کسی حق بیمه بیشتری را پرداخت کرده متناسب با آن هم دریافتی داشته باشد اما الآن تصمیمی در دولت گرفته‌شده که به حقوق بخشی از بازنشستگان تأمین اجتماعی 57 درصد اضافه شود و مابقی کمتر، نمی‌دانم این با عدالت چگونه سازگاری دارد؟

سلیمی با اشاره به گلایه بازنشستگان در خصوص مصوبه هیئت دولت تصریح کرد: اعتراض بازنشستگان درست و به حق است و آقای رئیس‌جمهور هم دستور بررسی دادند اما این دستور ایشان نباید دچار مرور زمان شود لذا توقع ما این است که مسئولین مربوطه هر چه سریع‌تر این مسئله را سامان بدهند.

این عضو هیئت‌رئیسه مجلس خاطرنشان کرد: اگر دولت اشتباه کرد باید اشتباه خود را بپذیرد و سریعاً این اشتباهات جبران شود کما اینکه در پذیرفتن استعفای عبدالملکی نشان داد دولت در این زمینه اشتباه داشته و باید نسبت به اصلاح و جبران آن اقدام کند.

  • بیشتر بخوانید:

درخواست نمایندگان؛ ابطال مصوبه افزایش ۱۰درصدی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی است

تعلل دولت در افزایش حقوق بازنشستگان به مصلحت نیست

افزایش حقوق بازنشستگان با توجه به شرایط تورمی اعمال شود

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار