پدر ۴۲ ساله،هشتمین جانبخش استان در سال جاری شد

 سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی گفت: هشتمین جانجش استان مرکزی در سال جاری، در تاریخ ۲۱خرداد ماه به دلیل عارضه ناگهانی مغزی در بیمارستان ولیعصر اراک بستری و متأسفانه در همان ساعات اولیه دچار مرگ مغزی شد.
کد خبر: ۹۸۲۱۶ تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۴

به گزارش دیار آفتاب؛ یاسر قربانی سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی گفت: هشتمین جانجش استان مرکزی در سال جاری، در تاریخ ۲۱خرداد ماه به دلیل عارضه ناگهانی مغزی در بیمارستان ولیعصر اراک بستری و متأسفانه در همان ساعات اولیه دچار مرگ مغزی شد.

وی افزود: این جانبخش عزیز پس از اخذ رضایت در تاریخ ۲۴خرداد به بیمارستان سینا تهران برای انجام عمل و جدا سازی ارگانهای حیاتی اعزام شد.

قربانی تأکید کرد: سرانجام در تاریخ ۲۵خرداد تحت عمل جراحی هاروست کبد و کلیه ها قرار گرفت که طبق اعلام اداره پیوند، کیفیت و پیوند ارگان ها رضایت بخش بوده و خوشبختانه با فداکاری این مرحوم حال گیرندگان اعضا نیز مساعد است.

وی در ادامه یادآور شد: هشتمین حیات بخش استان مرکزی پدر ۶فرزند است که ضمن تسلیت به خانواده و بستگان این عزیز فداکار، برای فرزندان و خانواده ی وی آرزوی صبر و شکیبایی و روح آن عزیز سفرکرده آرامش و مغفرت از خداوند منان مسئلت داریم.

 سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی در پایان ضمن تسلیت مجدد به خانواده و آشنایان جانبخش مرحوم محمدی گفت: همه ما خود را در این غم بزرگ شریک و غمخوار تمام وابستگان این عزیز می دانیم و از این تصمیم بزرگ و خداپسندانه نهایت تشکر را دارد و ان شاءالله روح آن بزرگوار نیز با این کار نیک و انسان دوستانه در آرامش و آسایش قرار دارد.

انتهای پیام