خدمت رسانی بی وقفه سپاه در مناطق زلزله زده غرب هرمزگان/ اعلام آمادگی سپاه امام سجاد (ع) در ساخت منازل تخریبی+فیلم ۳۹ تیم امداد و نجات در مناطق زلزله زده هرمزگان حضور یافتند/برنامه ریزی‌های لازم جهت تامین ۴۰۰۰ تخته موکت و ۷۵۰۰ تخته پتو صورت گرفته است+فیلم سلبریتی یک شخص نیست یک رسانه است/ سلبریتی‌ها چگونه مدیریت می‌شوند؟ جهاد تبیین با رویکرد امیدآفرینی مهمترین رسالت امروز بسیج است/ایجاد و تثبیت ۲۳۰۰ فرصت شغلی به همت بسیج در کارخانجات استان مرکزی مستاجران در دریای پرتلاطم اجاره/ تعیین نرخ دستوری راهگشا است؟ ادعای بلومبرگ: مذاکرات دوحه احتمالا بعد از دیدار منطقه‌ای بایدن از سر گرفته می‌شود قطع برق ریشه ۳۰ درصد محصولات کشاورزی را خشکاند! پیش ثبت‌نام اربعین آغاز شد ضرورت بکارگیری مولدهای برق در ادارات و صنایع جان باختن یک هم استانی و شناسایی 23 بیمار جدید کرونایی
شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۵
کد خبر: 98216
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۰

پدر ۴۲ ساله،هشتمین جانبخش استان در سال جاری شد

 سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی گفت: هشتمین جانجش استان مرکزی در سال جاری، در تاریخ ۲۱خرداد ماه به دلیل عارضه ناگهانی مغزی در بیمارستان ولیعصر اراک بستری و متأسفانه در همان ساعات اولیه دچار مرگ مغزی شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ یاسر قربانی سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی گفت: هشتمین جانجش استان مرکزی در سال جاری، در تاریخ ۲۱خرداد ماه به دلیل عارضه ناگهانی مغزی در بیمارستان ولیعصر اراک بستری و متأسفانه در همان ساعات اولیه دچار مرگ مغزی شد.

وی افزود: این جانبخش عزیز پس از اخذ رضایت در تاریخ ۲۴خرداد به بیمارستان سینا تهران برای انجام عمل و جدا سازی ارگانهای حیاتی اعزام شد.

قربانی تأکید کرد: سرانجام در تاریخ ۲۵خرداد تحت عمل جراحی هاروست کبد و کلیه ها قرار گرفت که طبق اعلام اداره پیوند، کیفیت و پیوند ارگان ها رضایت بخش بوده و خوشبختانه با فداکاری این مرحوم حال گیرندگان اعضا نیز مساعد است.

وی در ادامه یادآور شد: هشتمین حیات بخش استان مرکزی پدر ۶فرزند است که ضمن تسلیت به خانواده و بستگان این عزیز فداکار، برای فرزندان و خانواده ی وی آرزوی صبر و شکیبایی و روح آن عزیز سفرکرده آرامش و مغفرت از خداوند منان مسئلت داریم.

 سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی در پایان ضمن تسلیت مجدد به خانواده و آشنایان جانبخش مرحوم محمدی گفت: همه ما خود را در این غم بزرگ شریک و غمخوار تمام وابستگان این عزیز می دانیم و از این تصمیم بزرگ و خداپسندانه نهایت تشکر را دارد و ان شاءالله روح آن بزرگوار نیز با این کار نیک و انسان دوستانه در آرامش و آسایش قرار دارد.

انتهای پیام 

captcha
آخرین اخبار