الزام استفاده از ماسک در مکان‌های باز برداشته شد/ دقت در شستشوی سبزیجات عامل پیشگیری از «وبا»ست ۱۸۰ گروه جهادی در استان مرکزی کمیته امداد را در توانمند سازی خانواده ها یاری می کنند تشریح روند مذاکرات دوحه از زبان کنعانی؛ باقری و مورا در تماس خواهند بود آخرین فعالیت های نقل و انتقالاتی باشگاه آلومینیوم/ جذب 3 بازیکن و پنج تمدیدی، علینژاد و سلیمان زاده ماندنی شدند آمریکایی ها حق ندارند درباره حقوق بشر حرف بزنند چرا امام محمدتقی(ع) را جوادالائمه می‌گویند؟ تشکیل کمیته استانی خرید تضمینی دام زنده در استان مرکزی/عملیات خرید دام بعد از تایید قیمت در شرکت پشتیبانی امور دام آغاز می شود انتقال بزرگ آبی‌ها / وعده بزرگ شریک پرسپولیس: پول AFC را می‌گیریم دیپلماسی از خزر تا خلیج فارس/دکترین سایبری نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران/دماوند روح ایرانی/ جواد خاندان جود و کرونا زیر صفر! دلیل تخریب هماهنگ دولت رئیسی توسط اصلاح‌طلبان چیست؟
پنجشنبه ۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۵
کد خبر: 98183
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۷:۵۹
فیلم/

آتش‌سوزی در پارک جنگلی شهید باهنر اراک

شب گذشته حریق بخشی از پارک جنگلی شهید باهنر اراک مقابل اداره کل محیط‌زیست استان را در برگرفت.

به گزارش دیار آفتاب؛ از ساعت ۲۳ روز چهارشنبه حریق بخشی از پارک جنگلی شهید باهنر اراک مقابل اداره کل محیط‌زیست استان را در برگرفت.

پس از  گزارش مردمی یک گروه از ایستگاه آتش‌نشانی پامچال شهر صنعتی اراک به محل اعزام و با تلاش آتش‌نشانان حریق مهار شد و گروه آتش‌نشان به مرکز بازگشتند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار