کی روش: اظهارات کلینزمن مایه شرمساری است/ یورگن، خودت استعفا بده! جام جهانی قطر| مصدوم‌کردن نیمار عمدی بود! آثار گسترده نماز شب در زندگی آزاد شدن فروش سهام عدالت فعلا منتفی است/ تسویه سود سهام عدالت ۱۴۰۰ شاید به فروردین ۱۴۰۲ کشیده شود تكاليف عمده براى رفع آلودگى هوا با كدام ارگان است؟ ایران با تکرار سناریوی «بازی قرن» مقابل آمریکا به دنبال شگفتی در جام جهانی رزمایش کمک مؤمنانه در اراک پرونده سازی ناقضان حقوق بشر علیه ایران قرارگاه مرکزی راهیان نور استان مرکزی برگزار شد دفاع مقدس نمایشگاهی از توانمندی ها و ظرفیت های عظیم ملت ایران است/ضرورت اهتمام ویژه رسانه ها به اردوهای راهیان نور
دوشنبه ۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۴:۰۷
کد خبر: 98023
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۳
نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی:

تفرش زیرساخت‌های لازم برای جذب گردشگر را ندارد

بیاتی با تأکید بر اینکه توقع است مدیران استان مرکزی و شهرستانی برنامه جدی برای جذب سرمایه‌گذاری داشته باشند گفت: تفرش شهر قدیمی با مفاخر بزرگ است و می‌تواند مقصد گردشگری خوبی برای کشور و استان مرکزی باشد اما زیرساخت‌های لازم را ندارد و سرمایه‌گذار در فرایندها گرفتار می‌شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ ولی‌الله بیاتی نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی  در شورای اداری استان در اراک گفت: امروز دولت، مجلس و دستگاه قضایی همه با هم در میدان خدمت‌گزاری به مردم قرار دارند.

بیاتی با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب شاخص‌های خدمت به مردم را بیان فرمودند که باید موردتوجه جدی قرار گیرد اظهار کرد: همه باید کمک دهند تا شرایطی که به واسطه جراحی اقتصادی در کشور ایجاد شده، به خوبی اجرا شود.

وی ادامه داد: همه بدانند شهدا بر اعمال و رفتار ما نظارت دارند و باید با روحیه جهادی و انقلابی در مسیر تحقق سیره شهدا، شبانه روزی تلاش کنند.

نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اگر بخواهیم پاسخگوی خون مطهر شهدا باشیم باید خوب فکر و برنامه‌ریزی کنیم تا بتوانیم از شرایط بحرانی هم عبور کنیم.

بیاتی افزود: هر دستگاهی از استان که برای مسایل خود نیاز به پیگیری از وزارتخانه‌ها داشته باشند، از هیچ کوششی دریغ نمی‌شود.

وی با اشاره به اینکه مدیران استان مرکزی مدیر شهر اراک نیستند و باید همه شهرستان‌ها را ببینند و برنامه‌های خود را به گونه‌ای تنظیم کنند که سفرهای شهرستانی منظم داشته باشند اظهار کرد: سفرهای شهرستانی مدیران نباید صرف یک ماموریت باشد بلکه باید با برنامه و برای رفع مشکلات باشد.

نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: تمام نیازمندی‌های شهرستان‌های تفرش، آشتیان و فراهان شناسایی شده و به سند تبدیل شده است.

وی با اشاره به اینکه به طور قطع همه مشکلات با اراده و برنامه قابل حل است ولی متاسفانه امروز اراده‌ای در ادارات استان مرکزی برای جذب سرمایه‌گذار نیست و این مهم در حد شعار است ادامه داد: کارمندان نه تنها جذب سرمایه‌گذار نمی‌کنند بلکه چوب لای چرخ سرمایه‌گذاران می‌گذارند که توجه به این معضل امری جدی است.

بیاتی با تاکید بر اینکه توقع است مدیران استان مرکزی و شهرستانی برنامه جدی برای جذب سرمایه‌گذاری داشته باشند گفت: تفرش شهر قدیمی با مفاخر بزرگ است و می‌تواند مقصد گردشگری خوبی برای کشور و استان مرکزی باشد اما زیرساخت‌های لازم را ندارد و سرمایه‌گذار در فرایندها گرفتار می‌شود.

وی با بیان اینکه دانشگاه تفرش توسط وزیر علوم به عنوان دانشگاه مستقل اعلام شده که این دانشگاه می‌تواند برای کشور و استان مفید باشد خاطرنشان کرد: ۲۰۰ هکتار از زمین این دانشگاه به پارک علم و فناوری اختصاص یافته و ۲۰۰ هکتار برای شهرک گلخانه‌ای که نیاز است تلاش شود تا این مجموع‌ها شکل گیرد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار
پربازدیدها