موزه تنوع زیستی اراک کشف 20 تن آرد یارانه‌ای خارج از شبکه توزیع از چند كارگاه رشته‌بري در اراك کمره‌ای: آموزش‌های کاربردی و حرفه‌ای لازمه ورود دانشجویان به بازار کار است ظرفیت ویژه پیاده‌روی اربعین برای افزایش انس با قرآن فورد برای بیش از ۱۲۵ هزار خودرو فراخوان داد خلوتی معابر شهر تهران را به پای تغییر ساعات نگذارید تدارک استان مرکزی در استقبال از روز جهانی و هفته ملی صنایع‌دستی افزایش تعداد آهوان در میاندشت جاجرم مرگ دردناک مرد جوان در تصادف مشکوک بزرگراه نواب اینفوگرافیک/ موشک هایپرسونیک فتاح
چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۳
کد خبر: 97803
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۰

كاهش 13 درصدي وقوع سرقت در آشتیان

فرمانده انتظامي شهرستان آشتیان از كاهش 13 درصدي وقوع سرقت در دو ماهه اول امسال در اين شهرستان خبر داد و گفت: 13 سارق حرفه ای در این شهرستان دستگیر شدند.

به گزارش دیار آفتاب؛سرهنگ"رضا رضایی"در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: در برنامه ریزی عملیاتی پلیس شهرستان آشتیان با بسیج امکانات و تشکیل قرارگاه تشدید مبارزه با سرقت، طرح ضربتی مقابله با وقوع سرقت به صورت ویژه در دستور کار پلیس این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: در برنامه ریزی عملیاتی پلیس در اجرای طرح های ضربتی، ماموران انتظامی شهرستان آشتیان موفق به شناسایی و دستگیری 13 سارق سابقه دار شدند.

سرهنگ رضایی خاطر نشان کرد: در 2 ماهه اول امسال،  فقره 20سرقت در سطح شهرستان رخ داده است که 16 فقره از آن با تلاش پلیس و در عملیات های مختلف کشف شد.

این مقام انتظامی اظهار داشت: كاهش جرايم در شهرستان بسيار ملموس بوده و در حوزه سرقت نيز به عنوان مهم ترين دغدغه شهروندان، به خصوص پس از تشكيل قرارگاه مبارزه با سرقت، كاهش 13 درصدي در وقوع انواع سرقت، نسبت به دو ماهه اول سال گذشته را به همراه دارد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار