بازدید معاون سیاسی استاندار مرکزی از تمرینات تیم فوتبال خوشه طلایی ثنا ساوه 10 محور فتنه‌جویی رادیو BBC فارسی در 82 سال خیانت به مردم ایران کاریکاتور/ نوروزتان فرخنده باد... مشکلات اقتصادی کشور در کجا ریشه دارد؟ امضای تفاهم‌نامه همکاری کتابخانه‌های عمومی و صداوسیمای استان مرکزی کنترل قیمت و کیفیت یکی از راه‌های اساسی رشد تولید و مهار تورم است جهاد در راه خدا دري از درهاي بهشت است جاذبه‌های گردشگری شهر یاقوت‌های سرخ عکس نوشت| دعای روز پنجم ماه مبارک رمضان مراسم بدرقه زائرین امام رضا(ع) در راه آهن اراک
دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۶
کد خبر: 97779
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۰
فرمانده سپاه زرندیه:

اندیشه‌های ناب امام (ره) نقشه راه و الگوی ملت‌های مستضعف دنیا است

صادقی اندیشه‌های ناب امام خمینی(ره) را نقشه راه و الگوی ملت‌های مستضعف دنیا خواند و افزود: امروز دنیا نیاز مبرم به اندیشه‌ای زلال و ناب چون تفکرات امام خمینی(ره) دارد و نتیجه آن بیداری اسلامی ملت‌های مسلمانی است که در برابر ظلم و ستم مستکبران و دست‌نشانده‌هایشان ایستاده و به مبارزه می‌پردازند.

به گزارش دیار آفتاب؛  در آستانه سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) سرهنگ پاسدار محسن صادقی فرمانده سپاه شهرستان زرندیه در جلسه هماهنگی برنامه‌های سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) گفت: دل‌های عاشقان حضرت روح ا... مشتاقانه منتظر حضور دوباره در مراسم سالگرد ارتحال رهبر کبیر انقلاب اسلامی و تجدید میثاق با آرمان‌های شهدا و امام شهدا بود.

صادقی با اشاره به فروکش کردن بیماری کرونا و تصمیم برگزاری مراسم ارتحال حضرت امام(ره) به‌صورت حضوری اظهار داشت: بسیجیان همواره نقش بسزایی در زنده نگه‌داشتن ارزش‌ها و امور معنوی داشته‌ و مشتاق حضور در مراسم بزرگداشت ارتحال امام خمینی(ره) هستند.

فرمانده سپاه زرندیه با تأکید بر برگزاری هر چه باشکوه‌تر مراسم ارتحال امام(ره)  اظهار داشت: ناحیه مقاومت بسیج زرندیه بیش از 700 نفر از مردم شریف شهرستان زرندیه را به مراسم سالگرد ارتحال امام(ره)  اعزام خواهد کرد.

صادقی اندیشه‌های ناب امام خمینی(ره) را نقشه راه و الگوی ملت‌های مستضعف دنیا خواند و افزود: امروز دنیا نیاز مبرم به اندیشه‌ای زلال و ناب چون تفکرات امام خمینی(ره)  دارد و نتیجه آن بیداری اسلامی ملت‌های مسلمانی است که در برابر ظلم و ستم مستکبران و دست‌نشانده‌هایشان ایستاده و به مبارزه می‌پردازند.

وی با اشاره به استقبال جبهه مقاومت از گفتمان امام(ره) و انقلاب اسلامی گفت: دشمنان از این تفکرات در هراس بوده و سعی دارند تا با جنگ‌های ترکیبی و شناختی، ازجمله جنگ رسانه‌ای ، اندیشه‌های پاک را از توجه به اندیشه‌های ناب بازدارند.

صادقی باور عمیق مردم به ارزش‌ها و انقلاب را پیام کاروان اعزامی دانست و یادآور شد: مکتب امام خمینی(ره) همواره در جریان بوده و موجب عزت و اقتدار اسلام ، ارزش‌های الهی و ناامیدی دشمنان خواهد بود.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار