تعامل و گفت‌وگو به جای توقیف/ سازمان سینمایی و ماجرای فیلم‌های پرحاشیه پاسخ تمام سوالات کنکوری‌ها درباره کارت آزمون و رفع نقص دستگیری سارقان معابر با 10 فقره سرقت در ساوه جوزپ بورل: مذاکرت وین به زودی آغاز می‌شود دستگیری سارق موبایل در اراک بسیج در راستای ساخت ایرانی قوی شتابنده گام برمی دارد/ راه اندازی ۷۶۰‌ صندوق قرض الحسنه به همت بسیجیان با محوریت مساجد در استان مرکزی اینترنشنال خبرنگار فقید را مامور سپاه معرفی کرد! 10 تدبیر دولت برای مهار بازار ارز/ بانک مرکزی چطور دلالان ارزی را به حاشیه برد‌ عبرت برجام و نگرانی غرب‌گراها از دبه آمریکا!/ اصلاح‌طلبان همچنان توافق با غرب را تکنیک مدیریت می‌دانند! کشف کالای قاچاق در دلیجان
یکشنبه ۰۵ تیر ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۳
کد خبر: 97706
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۵
جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین:

انقلاب اسلامی هیمنه نظام استکبار را در هم شکسته است

سردار قریشی گفت: امروز انقلاب اسلامی هیمنه نظام استکبار را در هم شکسته است به طوری که امروزه دانشمندان و متفکران به عنوان صاحب نظران خود ایده آفرین هستند و به عنوان یکی از قدرت های علمی دنیا شناخته می شوند.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرتیپ پاسدار سید قاسم قریشی جانشین سازمان بسیج مستضعفین در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان شازند با اشاره به دوران دفاع مقدس گفت: برخی از روشنفکران به دنبال القای صرف یک اختلاف بین دو کشور بودند در صورتی که جنگ تحمیلی و دفاع مقدس یک جنگ عادی نبود و دنیای استکبار با تمام توان از رژیم بعث عراق پشتیبانی کرد.

وی افزود: در ادوار مختلف استکبار و نظام سلطه با شیوه های مختلف اعم از جنگ های گسترده با بهانه های مختلف نظیر مقابله با تروریسم جان انسان های بی گناه را گرفتند و یا سرمایه های آنان را به غارت بردند که این شیوه ی مرسوم نظام سرمایه داری و ماهیت سلطه جویانه آنان است.

سردار قریشی با بیان اینکه دوره قبل از انقلاب اسلامی سلطه بر کشور ما به شکل سلطه غیر مستقیم بود افزود: آمریکایی ها به همراه سایر ایادی خود با روی کار آوردن رژیم پهلوی توانستند در تمامی امور از کوچک تا بزرگ کشور مسلط شوند که این نشان از اوج وابستگی به نظام سلطه بود.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: وابستگی به بیرون در بخش های مختلف نظیر تکنولوژی با عدم انتقال مواجه بود به طوری که مهندسین ما برای کوچک ترین موضوعات باید منتظر حضور کارشناسان خارجی می بودند.

وی تصریح کرد: امروز انقلاب اسلامی هیمنه نظام استکبار را در هم شکسته است به طوری که امروزه دانشمندان و متفکران به عنوان صاحب نظران خود ایده آفرین هستند و  به عنوان یکی از قدرت های علمی دنیا شناخته می شوند که این ها مرهون تفکر ناب حضرت امام خمینی(ره) و انقلاب اسلامی بوده است.

سردار قریشی عزت و آزادگی یک ملت را برخواسته از اراده و روحیه خواستن و توانستن دانست و گفت:پیشرفت های امروز کشور در بخش های مختلف اعم از علمی،صنایع نظامی،پزشکی و... ناشی همان اراده خواستن است که این مثابه همان روحیه مقاومت در آزادسازی خرمشهر است.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین خاطر نشان کرد: شهدای دفاع مقدس به ویژه عملیات بیت المقدس ثابت کردند که اگر بخواهی با اتکال به قدرت الهی در مقابل قدرت های پوشالی ایستادگی شود قطعا به منجر پیروزی خواهد شد.

انتهای پیام 

captcha
آخرین اخبار