دستگیری سارقان معابر با 10 فقره سرقت در ساوه جوزپ بورل: مذاکرت وین به زودی آغاز می‌شود دستگیری سارق موبایل در اراک بسیج در راستای ساخت ایرانی قوی شتابنده گام برمی دارد/ راه اندازی ۷۶۰‌ صندوق قرض الحسنه به همت بسیجیان با محوریت مساجد در استان مرکزی اینترنشنال خبرنگار فقید را مامور سپاه معرفی کرد! 10 تدبیر دولت برای مهار بازار ارز/ بانک مرکزی چطور دلالان ارزی را به حاشیه برد‌ عبرت برجام و نگرانی غرب‌گراها از دبه آمریکا!/ اصلاح‌طلبان همچنان توافق با غرب را تکنیک مدیریت می‌دانند! کشف کالای قاچاق در دلیجان انتشار لیست ساختمان‌های ناایمن مصلحت نیست موافقت مجلس با کلیات طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت
یکشنبه ۰۵ تیر ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۴
کد خبر: 97671
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۳

سومین مرحله از طرح ظفر پليس در 139 نقطه از استان مرکزی اجرا شد

معاون عمليات فرماندهي انتظامي استان از اجراي بیست و سومین مرحله از اجراي طرح ظفر در 139 نقطه از استان خبر داد و گفت:در اجراي اين طرح 389 نفر به دليل ارتكاب جرايم مختلف دستگير شدند.

به گزارش دیار آفتاب؛سرهنگ" احمد رضا چگنی" در تشريح اين خبر بیان داشت: در ادامه طرح هاي امنيت بخش پليس و با توجه به برآوردهاي اجتماعي انجام شده از ميزان فراواني جرايم و درخواست ها و گزارش هاي مردمي از سامانه هاي تلفني 110 و 197، بیست و سومین مرحله از طرح ظفر در استان مرکزی به مرحله اجرا گذاشته شد.

وي خاطر نشان کرد: در اين طرح عملياتي كه به مدت سه روز با بهره گيري از ظرفيت هاي پليس در استان اجرا شد، تعداد 139 منطقه مورد پاك سازي قرار گرفت.

معاون عمليات فرماندهي انتظامي استان مركزي افزود:‌ در اجراي اين طرح در حدود 28 كيلو و 686 گرم انواع مواد مخدر كشف و 35 توزيع كننده و خرده فروش و 95 معتاد متجاهر نيز دستگير شدند.

سرهنگ چگني ادامه داد : ‌همچنين در اجراي اين طرح 81 نفر سارق نيز دستگير و در اعتراف آنان 108 فقره انواع سرقت كشف شد.

وي با اشاره به كشف 3 میلیارد و 850 ميليون ريال انواع کالای قاچاق در اجرای این طرح در استان مركزي بيان داشت: در اين عمليات ها تعداد 16نفر قاچاقچي كالا دستگير و تعداد 19 دستگاه وسيله نقليه توقيف و 16 پرونده نيز در اين رابطه تشکیل شد.

اين مقام انتظامي اضافه كرد: همچنين در اين طرح بيش از 6 هزار و 132خودرو اعمال قانون شد و تعداد 77 دستگاه خودرو و موتورسيكلت متخلف نيز توقيف و به پاركينگ منتقل شدند.

چگني ادامه داد: در اجراي اين طرح تعداد96 نفر به دليل داشتن برگه جلب ،3 نفر از اراذل و اوباش و 63 نفر به دلیل سایر جرایم دستگير شدند و تمامي دستگيرشدگان با تشكيل پرونده براي سير مراحل قانوني به مراجع قضائي معرفي شدند.

معاون عمليات فرماندهي انتظامي استان مركزي در پایان تلفن هاي 110 و 197 را مهم ترين پل هاي ارتباطي پليس با مردم خواند و گفت: اين سامانه هاي ارتباطي در كليه ساعات شبانه روز آماده دريافت گزارش ها و پاسخگويي به انتقادها، پيشنهادها، نقطه نظرات از عملكرد پليس است.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار