تشریح روند مذاکرات دوحه از زبان کنعانی؛ باقری و مورا در تماس خواهند بود آخرین فعالیت های نقل و انتقالاتی باشگاه آلومینیوم/ جذب 3 بازیکن و پنج تمدیدی، علینژاد و سلیمان زاده ماندنی شدند آمریکایی ها حق ندارند درباره حقوق بشر حرف بزنند چرا امام محمدتقی(ع) را جوادالائمه می‌گویند؟ تشکیل کمیته استانی خرید تضمینی دام زنده در استان مرکزی/عملیات خرید دام بعد از تایید قیمت در شرکت پشتیبانی امور دام آغاز می شود انتقال بزرگ آبی‌ها / وعده بزرگ شریک پرسپولیس: پول AFC را می‌گیریم دیپلماسی از خزر تا خلیج فارس/دکترین سایبری نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران/دماوند روح ایرانی/ جواد خاندان جود و کرونا زیر صفر! دلیل تخریب هماهنگ دولت رئیسی توسط اصلاح‌طلبان چیست؟ ۴ دلیل اصلی شکست قانون مالیات بر خانه‌های خالی/ تکرار به نتیجه نرسیدن قوانین خوب؛ در روند اجرایی بد ‌جزئیات 5 دستورالعمل وزارت صمت برای کاهش قیمت خودرو
پنجشنبه ۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۵
کد خبر: 97648
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۲

کنترل جمعیت یا قتل عام خاموش!

کاهش جمعیت هر کشور به معنای کاهش اقتدار آن کشور است، و این کشور در آینده‌ای نه چندان دور بواسطه جمعیت پیر، ناتوان می‌شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از هرمز؛ استکبار و جبهه کفر به دنبال کنترل جمعیت است و به همین منظور بیشترین قتل عام در خاورمیانه یا کشورهای اسلامی را انجام داده تا جایی که در سال ۱۳۳۷، فرستاده آمریکا با مأموریت کنترل جمعیت ایران یا در بحث پیشگیری و کنترل جمعیت یک اقدام فرهنگی انجام می دهند که اذهان را مشوق می کنند و چنین اذعان بدارند که در زمان کنونی انسان‌ها باید از رفاه نسبی برخوردار باشند و اگر جمعیت زیاد باشد این رفاه نسبی از بین می‌رود لذا شعار «فرزند کمتر زندگی بهتر» مطرح کردند.

از این رو در سال ۱۳۵۰ قانون عقیم سازی و سقط جنین را در ایران انجام دادند و شعار «فرزند کمتر زندگی بهتر» را ترویج کردند. از سال ۱۳۳۵ به بعد، این کارها را انجام دادند. یکی از علت های آن، عوامل مذهبی است که چرا تا قبل از انقلاب علیرغم همه سختی‌ها، مشقت ها و مشکلات، در حوزه جمعیت، از آمار بالایی برخوردار بودیم.

در دین مبین اسلام عوامل مذهبی بسیار تاثیرگذار است و در خصوص داشتن فرزند بیشتر، توصیه های فراوانی شده است. علاوه بر این، سقط جنین به دلیل ترس از روزی فرزند نیر نکوهش شده است و مردم ایران بر خلاف خاص حکومت های پادشاهی ، همیشه به مفاهیم اسلام پایبند بوده اند.

عوامل فرهنگی نیز در افزایش جمعیت موثر است، درگذشته های نه چندان دور، خانواده های بزرگ و پرجمعیت دارای ارج و منزلت اجتماعی بودند و تمایل به زندگی گروهی و تکثیر نسل یک امتیاز محسوب می شده است. همچنین عوامل اجتماعی نیز در فرزندآوری بی تاثیر نیست، ترس از دوران پیری و ناتوانی، مرگ سرپرست خانواده و … سبب می شده که والدین نسبت به تکثیر نسل تلاش کنند. اما دشمن بیکار ننشست و از طریق سازمان های مرتبط با جمعیت از قبیل بهداشت جهانی، یونسکو، سازمان غذا و دارو و … در راستای کنترل جمعیت اقداماتی انجام داده است.

به جرأت می توان گفت که عوامل به ظاهر مردمی و تسهیل‌گر امور مردم در دنیا، پادوهای استکبار جهانی هستند که حرکت شتابنده اسلام را متوقف می کنند. نمونه بارز آن، جنگ و کشتار و نابودی مسلمانان که در کشورهای اسلامی است. در برابر آنچه که در کشورهای اسلامی مرتکب می شوند سکوت می کنند اما در یک کشور اروپایی با کمترین صدمات، موضع گیری کرده و صدایشان بلند می شود.

بهداشت جهانی صرفا به بهانه ایجاد و افزایش رفاه و سطح زندگی، خواستار تلاش جهت کنترل جمعیت از سوی ایران و تمامی کشورها به خصوص کشورهای اسلامی است و چنین اذعان دارد که این محقق نخواهد شد مگر بواسطه کاهش جمعیت. لذا برای کنترل جمعیت هزینه و پول پرداخت می کردند، انواع وسایل پیشگیری را در اختیار ایران قرار دادند اما چرا برای بیماران پروانه ای دارو نمی دهند؟، بهداشت جهانی برای کنترل جمعیت از هیچ تلاشی فروگذار نکرده و ایران را نسبت به این مسائل تحریم نکردند.

کنترل جمعیت یعنی قتل عام خاموش. کاهش جمعیت هر کشور به معنای کاهش اقتدار آن کشور است، و این کشور در آینده ای نه چندان دور بواسطه جمعیت پیر، ناتوان می شود. از این رو یکی از مولفه های قدرت؛ جمعیت است. شایعه اینکه بچه را موانع زندگی سالم می دانند و یا چنین تلقین می کنند که خوشگذرانی خانواده با بودن بچه بی معناست، در صورتی که این چنین نیست..

امروز عمده فرزندان از خانواده های فقیر هستند و خانواده های ثروتمند از همان قبل هم یک الی دو فرزند بیشتر نداشتند و دشمن هم از طریق شبکه های معاند همه روزه پمپاژ می کند و با معرفی یک فرد از یک گوشه دنیا، تمام گرفتاری ها و عدم موفقیت های وی را ناشی از فرزند زیاد می داند.

یکی از اشتباهاتی که امروزه مردم ایران مرتکب شدند و مقام معظم رهبری با رهنمودهای عالمانه خود، جلوی این اشتباه را گرفته اند، کنترل جمعیت است، اگر امروز بخواهیم طرفدار شعار «فرزند کمتر زندگی بهتر» باشیم طی ۷ الی ۸ سال آینده با مشکل مواجه خواهیم شد.

امروزه اغلب واکسن ها و آزمایشگاه ها با هدف عقیم سازی مردم به ویژه کشورهای اسلامی به پا خواسته اند این درحالی است که اگر مردم ایران و سایر کشورهای مسلمان به فکر نباشند دیری نمی پاید که به یک کشور فرسوده تبدیل خواهیم شد.

جت الاسلام احمد غلامی؛ دکترای حقوق عمومی و کارشناس خانواده 

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار