۱۸۰ گروه جهادی در استان مرکزی کمیته امداد را در توانمند سازی خانواده ها یاری می کنند تشریح روند مذاکرات دوحه از زبان کنعانی؛ باقری و مورا در تماس خواهند بود آخرین فعالیت های نقل و انتقالاتی باشگاه آلومینیوم/ جذب 3 بازیکن و پنج تمدیدی، علینژاد و سلیمان زاده ماندنی شدند آمریکایی ها حق ندارند درباره حقوق بشر حرف بزنند چرا امام محمدتقی(ع) را جوادالائمه می‌گویند؟ تشکیل کمیته استانی خرید تضمینی دام زنده در استان مرکزی/عملیات خرید دام بعد از تایید قیمت در شرکت پشتیبانی امور دام آغاز می شود انتقال بزرگ آبی‌ها / وعده بزرگ شریک پرسپولیس: پول AFC را می‌گیریم دیپلماسی از خزر تا خلیج فارس/دکترین سایبری نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران/دماوند روح ایرانی/ جواد خاندان جود و کرونا زیر صفر! دلیل تخریب هماهنگ دولت رئیسی توسط اصلاح‌طلبان چیست؟ ۴ دلیل اصلی شکست قانون مالیات بر خانه‌های خالی/ تکرار به نتیجه نرسیدن قوانین خوب؛ در روند اجرایی بد
پنجشنبه ۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۹
کد خبر: 97646
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۵

اصلاح‌طلب‌ها علیه عملیات حساس نجات در متروپل/ تجمعات ساختارشکن بیخ گوش جریان امداد

هیچ کجای دنیا در یک شرایط خاص مرسوم نیست و البته این اجازه داده نمی‌شود که برخی افراد در شرایط بروز یک حادثه، با ایجاد تنش و انتشار شایعه و دروغ زمینه آسیب‌های جانی و روحی به حادثه دیدگان را تشدید کنند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ هیچ کجای دنیا در یک شرایط خاص مرسوم نیست و البته اجازه این داده نمی‌شود که برخی افراد در شرایط بروز یک حادثه، با ایجاد تنش و انتشار شایعه و دروغ زمینه آسیب‌های جانی و روحی به حادثه دیدگان را تشدید کنند.

این در حالی است که از روز وقوع حادثه متروپل برخی از مهره‌های سیاسی جریان اصلاحات با القای بی‌اعتمادی میان مردم و امدادرسان‌ها، انتشار دروغ‌هایی مانند دادن عنوان جشن به مراسم معنوی امام زمان  (در حالی خودشان روز پس از حادثه در جشن تولد ملکه انگلیس بودند) و... نه تنها نقشی در کمک‌رسانی و تسهیل حادثه ندارند بلکه عامدانه زمینه آسیب‌های جانی و روحی به مردم را تشدید می‌کنند.

از سوی دیگر درست درحالی‌که یک تیم فنی و مهندسی حرفه‌ای، داوطلبانه روی سقف در حال ریزش ساختمان‌های اطراف متروپل آبادان با به خطر انداختن جان خود در حال انجام عملیات نفس‌گیر و خطرناکی است، حدود ۵۰۰ نفر با تجمع‌های بی‌دلیل به همراه شعارهای سیاسی ساختارشکن، عملاً باعث اختلال در تمرکز امدادگرها و به خطر انداختن جان صدها انسان دیگر شده‌اند.

به گزارش راه دانا؛ حال این سوال پیش می‌آید که آیا مماشات با کسانی که عملاً زندگی و بهداشت روانی صدها انسان آسیب‌دیده و ده‌ها نیروی عملیاتی در میدان را با مخاطره مواجه می‌کنند منطقی است؟

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار