تشریح روند مذاکرات دوحه از زبان کنعانی؛ باقری و مورا در تماس خواهند بود آخرین فعالیت های نقل و انتقالاتی باشگاه آلومینیوم/ جذب 3 بازیکن و پنج تمدیدی، علینژاد و سلیمان زاده ماندنی شدند آمریکایی ها حق ندارند درباره حقوق بشر حرف بزنند چرا امام محمدتقی(ع) را جوادالائمه می‌گویند؟ تشکیل کمیته استانی خرید تضمینی دام زنده در استان مرکزی/عملیات خرید دام بعد از تایید قیمت در شرکت پشتیبانی امور دام آغاز می شود انتقال بزرگ آبی‌ها / وعده بزرگ شریک پرسپولیس: پول AFC را می‌گیریم دیپلماسی از خزر تا خلیج فارس/دکترین سایبری نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران/دماوند روح ایرانی/ جواد خاندان جود و کرونا زیر صفر! دلیل تخریب هماهنگ دولت رئیسی توسط اصلاح‌طلبان چیست؟ ۴ دلیل اصلی شکست قانون مالیات بر خانه‌های خالی/ تکرار به نتیجه نرسیدن قوانین خوب؛ در روند اجرایی بد ‌جزئیات 5 دستورالعمل وزارت صمت برای کاهش قیمت خودرو
پنجشنبه ۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۹
کد خبر: 97621
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۰
به همت شرکت تعاونی برفره شهرستان اراک رقم خورد:

آغاز بهره برداری از واگن لبه بلند باری با ظرفیت ۶۸ تن در نمایشگاه بین المللی تهران

نهمین نمایشگاه صنعت ریلی کشور روز سه شنبه سوم خرداد ماه جاری با حضور قاسمی وزیر راه شهرسازی، معاونین ایشان و غرفه داران در محل دائمی نمایشگاهای بین المللی تهران افتتاح شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ نهمین نمایشگاه صنعت ریلی کشور روز سه شنبه سوم خرداد ماه جاری با حضور قاسمی وزیر راه شهرسازی، معاونین ایشان و غرفه داران در محل دائمی نمایشگاهای بین المللی تهران افتتاح شد.

شرکت تعاونی برفره استان مرکزی (شهرستان اراک)  نیز در این نمایشگاه اقتدار خود را به نمایش گذاشت و واگن لبه بلند باری تولید شده این شرکت، برای نخستین بار در ایران به همت یک شرکت تعاونی با ظرفیت بارگیری  ۶۸ تن با حضور مسکنی معاون امور تعاونی‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، عباسی مدیر عامل شرکت تعاونی برفره و هیأت همراه رسما افتتاح ، و به خطوط ریلی کشور پیوست.

شرکت برفره در سال ۱۳۵۹ تاسیس و قریب به ۴ دهه تلاش ، در زمینی به وسعت یکصد هزار متر مربع در زمینه های تولیدی و صنعتی ، یکی از بزرگترین مراکز باز سازی و نو سازی ناوگان ریلی کشور مطرح است.

جانمایی این شرکت در استراتژیک ترین ناحیه ریلی و در نقطه آغازین خطوط راه آهن غرب و جنوب کشور و نیز کمترین فاصله ریلی به آب های نیلگون خلیج فارس از مرکز کشور در نظر گرفته شده است.

این شرکت با تجربه حدود ۴۲ ساله خود در صنعت ریلی کشور و همچنین برخورداری از تمامی امکانات تولیدی در زمینه ساخت واگن و بازسازی و نوسازی ناوگان ریلی ، یکی از مجهزترین کارخانجات نگهداری و تعمیرات ناوگان باری راه آهن جمهوری اسلامی ایران به شمار می رود.

انتهای پیام 

captcha
آخرین اخبار