امام، جمهوری اسلامی را بهترین مدل برای اداره کشور می‌دانست امام خمینی(ره) پرچمدار عزت و شرف است خادمیاران و یاوران رضوی ساوه میزبان نمازگزاران جمعه بودند مهمترین توصیه شهدا توجه به بیانات ولایت و رعایت عفاف و حجاب است اساس انقلاب با اقدامات و رهنمودهای امام خمینی(ره) به ثمر نشست مکتب امام خمینی(ره) کاملاً در مسیر اهل‌بیت بود ساعت کاری دستگاه‌های اجرایی تغییر نمی‌کند/ کارکنان دستگاه‌های اجرایی تا اطلاع ثانوی طبق روال عادی در محل کار خود حاضر شوند صعود فوتسالیست‌های ایرالکو به لیگ برتر کارنامه موفق استان مرکزی در خروج واحدهای تولیدی بزرگ از رکود ملت ایران بالنده و پرشتاب در نظم نوین جهانی حرکت می‌کند
جمعه ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۴
کد خبر: 97620
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۶
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی:

 انگیزه الهی، ولایتمداری و روحیه انقلابی رمز موفقیت نیروهای مسلح در کشور است

آیت الله دری نجف آبادی انگیزه الهی، ولایتمداری، روحیه انقلابی و جهادی را رمز موفقیت نیروهای مسلح در کشور خواند و گفت: روز به روز باید این مولفه ها تقویت شوند و تقویت و افزایش قدرت همه جانبه نیروهای مسلح امروز از ضرورت های مهم امروز است.

به گزارش دیار آفتاب؛ حجت الاسلام پورخاقان رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور در جریان سفر به استان مرکزی با آیت‌الله دری نجف آبادی، نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک دیدار کرد.

آیت‌الله قربانعلی دری نجف آبادی، نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک در این دیدار با تقدیر از زحمات و خدمات حجت‌الاسلام عبداللهی در دوران مسئولیت اظهار کرد: به برکت روحیه دینی و انقلابی حاکم در نیروهای مسلح شاهد اقتدار و بالندگی انقلاب اسلامی در دهه پنجم هستیم و لذا نیروهای مسلح ستون امنیت و اقتدار کشور می باشند که همچون دژ محکمی در برابر توطئه ها و فتنه انگیزی های دشمنان عمل می کنند.

وی افزود: ایجاد امنیت پایدار ، اقتدار آفرینی برای نظام اسلامی، رفع توطئه های دشمنان و خدمت رسانی صادقانه به مردم در عرصه های مختلف از جمله دستاوردهای مهم مجاهدت های نیروهای مسلح کشور است.

آیت الله دری نجف آبادی انگیزه الهی، ولایتمداری، روحیه انقلابی و جهادی را رمز موفقیت نیروهای مسلح در کشور خواند و گفت: روز به روز باید این مولفه ها تقویت شوند و تقویت و افزایش قدرت همه جانبه نیروهای مسلح امروز از ضرورت های مهم امروز است.

وی افزود: به برکت گفتمان امام خمینی(ره) و هدایت های هوشمندانه مقام معظم رهبری امروز وحدت نیروهای مسلح ایجاد شده و همچون خار چشم دشمنان نظام اسلامی است و خداباورانه و با مردم باوری در مسیر تحقق اهداف انقلاب اسلامی گام برمی دارند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی بیان کرد: قوه قضائیه در کل مسئولیت های سنگینی دارد اما در برخی از بخش های حساس همچون سازمان قضائی نیروهای مسلح کار از حساسیت بیشتری برخوردار است چراکه این سازمان نقش مهمی در ارتباطات اجتماعی، سیاسی، ملی، منطقه ای و بین المللی دارد.

وی خاطر نشان کرد: دستگاه قضایی در امانت داری و خدمت صادقانه به مردم عملکرد بسیار درخشانی دارد و همواره در همه شرایط یار و یاور مردم و وفادار به آرمان های نظام اسلامی است و در گام دوم انقلاب باید مقتدرانه به سمت تحقق اهداف حرکت کنیم.

انتهای پیام 

captcha
آخرین اخبار