شهردار اراک:

‍مدیریت شهری اراک از محصولات و تولیدات شرکت هپکو حمایت خواهد کرد

کریمی گفت: شهرداری و شورای اسلامی شهر اراک با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مبنی بر حمایت از کالای ملی و تولیدات داخلی، تا جایی که مقدور باشد و منافع مردم تامین شود در همکاری دو جانبه، از محصولات و تولیدات شرکت هپکو برای تجهیزات موتوری شهرداری اراک استفاده خواهد کرد.
کد خبر: ۹۷۶۰۱ تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۲

به گزارش دیار آفتاب؛ کریمی شهردار اراک در بازدید از شرکت هپکو و نشست با مدیران این شرکت، با اشاره به اینکه این بازدید آغاز روند همکاری و هم افزایی بیشتر خواهد شد، گفت: مجموعه پرتوان و امیدوار هپکو سختی هایی که در حوزه های مختلف پیش رو داشته، علی الظاهر پشت سرگذاشته و مسیر جدیدی را در دوران مدیریت جدید و با برنامه ریزی های نوین، رقم خواهد زد.

وی افزود: شرکت هپکو سال های زیادی در برابر تمامی سختی ها و مشکلات مقاومت کرد تا باری دیگر با یک چشم اندازی نوین در مسیر تولید قرار گیرد و بارقه شادی و امید شکل گرفته و این مجموعه به سال های طلایی خود همچون سال ۸۶ که بالغ بر ۲۷۰۰ دستگاه ماشین آلات راهسازی تولید کرد، بازگردد و حتی این رکورد را نیز پشت سر بگذارد و این مهم با همت و تلاش میسر خواهد بود.

شهردار اراک تاکید کرد: با افزایش روحیه کمک، همکاری و هم افزایی در مجموعه دولت، سازمان همیاری ها و دهیاری ها و تمام مشتریانی که از تولیدات شرکت هپکو استفاده می کنند، این شرکت قطعا به دوران طلایی خود بازخواهد گشت و اشتغال، تولید و خودکفایی رونق پیدا خواهد کرد و این موضوع باعث امنیت اجتماعی،ذهنی و روانی کارکنان هپکو خواهد شد.

کریمی در ادامه بیان داشت: شهرداری و شورای اسلامی شهر اراک با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مبنی بر حمایت از کالای ملی و تولیدات داخلی، تا جایی که مقدور باشد و منافع مردم تامین شود در همکاری دو جانبه، از محصولات و تولیدات شرکت هپکو برای تجهیزات موتوری شهرداری اراک استفاده خواهد کرد.

انتهای پیام