تعامل و گفت‌وگو به جای توقیف/ سازمان سینمایی و ماجرای فیلم‌های پرحاشیه پاسخ تمام سوالات کنکوری‌ها درباره کارت آزمون و رفع نقص دستگیری سارقان معابر با 10 فقره سرقت در ساوه جوزپ بورل: مذاکرت وین به زودی آغاز می‌شود دستگیری سارق موبایل در اراک بسیج در راستای ساخت ایرانی قوی شتابنده گام برمی دارد/ راه اندازی ۷۶۰‌ صندوق قرض الحسنه به همت بسیجیان با محوریت مساجد در استان مرکزی اینترنشنال خبرنگار فقید را مامور سپاه معرفی کرد! 10 تدبیر دولت برای مهار بازار ارز/ بانک مرکزی چطور دلالان ارزی را به حاشیه برد‌ عبرت برجام و نگرانی غرب‌گراها از دبه آمریکا!/ اصلاح‌طلبان همچنان توافق با غرب را تکنیک مدیریت می‌دانند! کشف کالای قاچاق در دلیجان
یکشنبه ۰۵ تیر ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۱
کد خبر: 97596
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۹
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی:

مجتمع فرهنکی هنری ستارگان اراک بازگشایی شد

دلشادی اظهار کرد: امروز در سوم خرداد ماه و در این روز مقدس مجتمع ستارگان اراک بازگشایی شد و کتاب فاخر "موسای عزیز" نیز رونمایی و فیلم موقعیت مهدی نیز اکران شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سینا دلشادی مدیرکل ارشاد و فرهنگ اسلامی استان مرکزی در آیین بازگشایی مجتمع فرهنگی هنری ستارگان اراک گفت: مجتمع فرهنگی و هنری ستارگان تنها مجموعه ای است که با ظرفیت ۸۳۰ نفر امکان اکران فیلم های سینمایی و اجراهای صحنه ای را دارا است.

دلشادی اظهار کرد: پس از دو سال تعطیلی مجموعه به دلایل مختلف اژ جمله نقایص ساختمانی و اشکالات فنی، به دستور استاندار و در پی بازدید وزیر ارشاد، همکاران اداره ارشاد با زحمات فراوان کار را آغاز کرده و عملیات تعمیر و مرمت و بهسازی را ظرف ۲ ماه و ۱۰ روز انجام دادند.

وی ادامه داد: امروز در سوم خرداد ماه و در این روز مقدس این مجتمع بازگشایی شد و کتاب فاخر "موسای عزیز" نیز رونمایی و فیلم موقعیت مهدی نیز اکران شد.

مدیرکل ارشاد اسلامی استان مرکزی گفت: انشالله به زودی الگوی مدیریت این مجتمع مهم فرهنگی در استان تدوین خواهد شد و برنامه های متنوع فرهنگی سامان خواهد گرفت و امیدواریم مرتب و مکرر بتوان از این فضا بهره برداری های لازم را داشته باشیم.

وی خاطرنشان کرد:امیدواریم که با حمایت های استانی زیرساخت های فرهنگی و هنری را در استان بیشتر و سریعتر توسعه داده و تکمیل کنیم، دولت یک دولت مردمی و جهادی و انقلابی است و طرح های عمرانی فراوانی در استان وجود دارد که از عمر برخی از آنها حدود ۱۵ سال می گذرد و تلاش داریم بتوانیم در این دولت این طرح ها را به ثمر برسانیم و در سال ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ این مجتمع ها و فرهنگسراها پی در پی به مردم استان تقدیم شود.

 در این آیین از کتاب "موسای عزیز" رونمایی شد و فیلم "موقعیت مهدی"نیز اکران شد.

captcha
آخرین اخبار