دستگیری سارقان معابر با 10 فقره سرقت در ساوه جوزپ بورل: مذاکرت وین به زودی آغاز می‌شود دستگیری سارق موبایل در اراک بسیج در راستای ساخت ایرانی قوی شتابنده گام برمی دارد/ راه اندازی ۷۶۰‌ صندوق قرض الحسنه به همت بسیجیان با محوریت مساجد در استان مرکزی اینترنشنال خبرنگار فقید را مامور سپاه معرفی کرد! 10 تدبیر دولت برای مهار بازار ارز/ بانک مرکزی چطور دلالان ارزی را به حاشیه برد‌ عبرت برجام و نگرانی غرب‌گراها از دبه آمریکا!/ اصلاح‌طلبان همچنان توافق با غرب را تکنیک مدیریت می‌دانند! کشف کالای قاچاق در دلیجان انتشار لیست ساختمان‌های ناایمن مصلحت نیست موافقت مجلس با کلیات طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت
یکشنبه ۰۵ تیر ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۴
کد خبر: 97594
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۱
امام جمعه زرندیه:

عزت و افتخار ایران در سایه ایستادگی و مقاومت به دست آمده است

 ابراهیمی آزادسازی خرمشهر را الگوی افتخار ملت ایران دانست و افزود: این ملت بزرگ به همه ملت های مظلوم جهان این درس را داد که این عزت و افتخار امروز ما در سایه ایستادگی و مقاومت به دست آمده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ به مناسبت فرا رسیدن سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر قهرمان صبحگاه نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان زرندیه با حضور مسئولین شهرستانی، خانواده های معظم شهدا ، جانبازان، ایثارگران و رزمندگان در حوزه مقاومت بسیج شهید شوشتری شهر پرندک برگزار شد.

در این مراسم با شکوه حجت الاسلام حسین ابراهیمی امام جمعه شهرستان زرندیه ضمن گرامی داشت یاد و خاطره  26 شهید والامقام شهرستان زرندیه در عملیات بیت المقدس گفت: شادمانی ملت شریف ایران در سوم خرداد و آزاد سازی خرمشهر هم سنگ شادمانی پیروزی انقلاب در 22 بهمن ماه 57 بود.

امام جمعه شهرستان زرندیه با بیان اینکه ملت شریف ایران به تبعیت از حضرت سیدالشهدا با تمام وجود به حفاظت و پاسداری از انقلاب خود ادامه داده است اظهار داشت: ملت بزرگ ما در تمامی صحنه ها به خوبی ایستاد و با مقاومت بی نظیر خود از انقلاب و ارزش های انقلاب خود دفاع کرد.

 ابراهیمی آزادسازی خرمشهر را الگوی افتخار ملت ایران دانست و افزود: این ملت بزرگ به همه ملت های مظلوم جهان این درس را داد که این عزت و افتخار امروز ما در سایه ایستادگی و مقاومت به دست آمده است.

وی با اشاره به افول قدرت آمریکا و اقتدار روز افزون انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: اگر مقام معظم رهبری گفتند اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید از روی یک خبر غیبی نیست بلکه نشات گرفته از روی تجربیات گذشته و شناخت رهبر انقلاب از روحیه مقاومت و فرهنگ اصیل این ملت می باشد. 

ابراهیمی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که فرمودند: «خرمشهر را در پیش داریم» گفت: خرمشهر فقط خاک و جغرافیای شهر خرمشهر نیست بلکه خرمشهر های فکری و ذهنی ما را نیر در بر می گیرد و اگر این عرصه مهم توسط جریان نفوذ اشغال شود به آسانی قابل آزادسازی نیست.

امام جمعه شهرستان زرندیه با اشاره به حرکت های خزنده ای که می کوشد اعتقادات ، ارزش ها و فرهنگ این ملت را تحت تاثیر خودش قرار دهد تصریح کرد: امروز فضای مجازی میدان امنی است تا نفوذی ها با راحتی به تمام اعتقادات این ملت بتازند و برای مقابله با این عملیات دشمن ما سرداران بزرگی مانند شهید سلیمانی ها و شهید همت ها کم داریم تا در این میدان پا به میدان بگذارند.

حجت الاسلام ابراهیمی در انتها با انتقاد از مسکوت ماندن طرح صیانت در مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت : ما از مجلس شورای اسلامی انتظار داریم به عنوان یک مجلس حزب اللهی هر چه سریعتر فکری به حال هجوم دشمنان به مرزهای فکری و اعتقادی این ملت بزرگ در فضای مجازی داشته باشد.

captcha
آخرین اخبار