پاسخ تمام سوالات کنکوری‌ها درباره کارت آزمون و رفع نقص دستگیری سارقان معابر با 10 فقره سرقت در ساوه جوزپ بورل: مذاکرت وین به زودی آغاز می‌شود دستگیری سارق موبایل در اراک بسیج در راستای ساخت ایرانی قوی شتابنده گام برمی دارد/ راه اندازی ۷۶۰‌ صندوق قرض الحسنه به همت بسیجیان با محوریت مساجد در استان مرکزی اینترنشنال خبرنگار فقید را مامور سپاه معرفی کرد! 10 تدبیر دولت برای مهار بازار ارز/ بانک مرکزی چطور دلالان ارزی را به حاشیه برد‌ عبرت برجام و نگرانی غرب‌گراها از دبه آمریکا!/ اصلاح‌طلبان همچنان توافق با غرب را تکنیک مدیریت می‌دانند! کشف کالای قاچاق در دلیجان انتشار لیست ساختمان‌های ناایمن مصلحت نیست
یکشنبه ۰۵ تیر ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۵
کد خبر: 97567
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۱

آلودگی هوا مدارس و ادارات استان مرکزی را به تعطیلی کشاند 

همه مدارس استان مرکزی و تمامی ادارات، بانکها، دانشگاه ها، بجز دستگاه های خدمت رسان فردا سه شنبه ۳ خرداد تعطیل اعلام شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ با اعلام کمیته اضطرار آلودگی هوای استان مرکزی و با توجه به پیش بینی‌ هواشناسی وضعیت استان، همه مدارس استان در تمامی مقاطع ،دانشگاه‌ها، ادارات، بانکها به جز ادارات خدمات رسان فردا سوم خرداد تعطیل اعلام شد .

طبق پیش بينی ها با ورود توده عظیم گردوخاک از عراق و سوریه به غرب کشور از ساعاتی پیش هوای استان های غربی کشور تحت تأثیر غبار و گردوخاک بشدت آلوده شده و سبب تعطیلی مدارس و دانشگاه های ایلام، کرمانشاه و کردستان شده است.

با حرکت توده گردوخاک بسمت استان مرکزی از امشب بتدریج آسمان سرتاسر نقاط استان پوشیده از گردوخاک و غبار شده و شاخص کیفیت هوا به شرایط اضطرار و خطرناک خواهد رسید. 

شدت گردوخاک به حدی خواهد بود که سبب کاهش دید افقی به کمتر از ۱۰۰۰ متر نیز شود.

انتهای پیام 

captcha
آخرین اخبار