بنیاد کربلایی کاظم ساروقی در استان مرکزی راه اندازی می‌شود زکات ارائه یک الگوی عزت آفرین از جامعه اسلامی است/امیدآفرینی در جامعه اولویت مهم کشور است الزام استفاده از ماسک در مکان‌های باز برداشته شد/ دقت در شستشوی سبزیجات عامل پیشگیری از «وبا»ست ۱۸۰ گروه جهادی در استان مرکزی کمیته امداد را در توانمند سازی خانواده ها یاری می کنند تشریح روند مذاکرات دوحه از زبان کنعانی؛ باقری و مورا در تماس خواهند بود آخرین فعالیت های نقل و انتقالاتی باشگاه آلومینیوم/ جذب 3 بازیکن و پنج تمدیدی، علینژاد و سلیمان زاده ماندنی شدند آمریکایی ها حق ندارند درباره حقوق بشر حرف بزنند چرا امام محمدتقی(ع) را جوادالائمه می‌گویند؟ تشکیل کمیته استانی خرید تضمینی دام زنده در استان مرکزی/عملیات خرید دام بعد از تایید قیمت در شرکت پشتیبانی امور دام آغاز می شود انتقال بزرگ آبی‌ها / وعده بزرگ شریک پرسپولیس: پول AFC را می‌گیریم
پنجشنبه ۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۲
کد خبر: 97523
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۴
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی:

طرح مردمی سازی یارانه‌ها سرآغاز ایجاد تحول در نظام اقتصادی کشور است

دری نجف‌آبادی گفت: همیاری و کمک همه‌جانبه طلاب، روحانیون، ائمه جمعه و جماعت برای اجرای دقیق طرح مردمی سازی یارانه‌ها یک ضرورت است و این طرح سرآغاز ایجاد تحول در نظام اقتصادی کشور است و همه باید کمک کنند تا به‌خوبی و با دقت اجرا شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی، نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی در همایش ائمه جمعه گفت: سوم خرداد و سالروز فتح خرمشهر که به وسیله نیروهای مومن، انقلابی، متعهد، ولایت مدار و متوکل برخدا انجام شد یادآور عزم و اراده ملت ایران برای خلق حماسه های بزرگ است و کسانی که فتح خرمشهر را رقم زدند از قدرت توکل برخدا در عالی ترین درجه بودند و در تاریخ ماندگار شدند.

نقش طلاب و روحانیون در تاریخ اسلام و انقلاب همواره برجسته و مهم است

دری نجف آبادی اظهار کرد: نقش طلاب و روحانیون در تاریخ اسلام و انقلاب همواره برجسته و مهم است و کنگره شهدای روحانی که در روزهای آینده در قم برگزار می شود گامی مهم برای تبیین نقش مهم روحانیت در طول تاریخ است.

وی ادامه داد: استان مرکزی به واسطه برگزاری کنگره شهدای امام خمینی(ره) و ۶۲۰۰ شهید در فعالیت های ایثار و شهادت پیشگام است و باب فعالیت های معنوی در استان به واسطه کنگره باز شده و باید قدردان باشیم.

امام جمعه اراک افزود: نقش مهم طلاب و روحانیون در خلق دستاوردهای عظیم انقلاب و تحقق آرمان های انقلاب بسیار برجسته است و امروز که در شرایط ویژه ای قرار گرفتیم طلاب باید نقش مهم خود را به خوبی ایفا کنند.

طرح مردمی سازی یارانه‌ها سرآغاز ایجاد تحول در نظام اقتصادی کشور است

دری نجف آبادی گفت: همیاری و کمک همه جانبه طلاب، روحانیون، ائمه جمعه و جماعت برای اجرای دقیق طرح مردمی سازی یارانه ها  یک ضرورت است و این طرح سرآغاز ایجاد تحول در نظام اقتصادی کشور است و همه باید کمک کنند تا به خوبی و با دقت اجرا شود.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی بیان کرد: ائمه جمعه در تحقق جهاد تبیین باید پیشگام باشند و طرح مردمی سازی یارانه ها که توسط دولت در حال اجرا است گامی بلند برای حمایت از تولید ملی و تحقق اقتصاد مردمی است و کمک همه ارکان کشور برای موفقیت دولت در این طرح از ضرورت های مهم است.

وی افزود: به برکت تفکر حضرت امام(ره) و انقلاب اسلامی تحولات بزرگی در حوزه های مختلف ایجاد شده و انقلاب اسلامی مایه عزت ملت ایران و امت مسلمان و آزادی خواه است و انقلاب اسلامی امت را از چنگال گرگ های آدم خوار و بیگانگان نجات داد و امروزانقلاب اسلامی در اوج اقتدار و سربلندی است و دستاوردهای بسیاری به برکت انقلاب اسلامی ایجاد شده که باید به خوبی برای مردم تبیین شود.

دری نجف آبادی بیان کرد: جمهوری اسلامی امروز به برکت خون مطهر شهدا به یک قدرت ملی، منطقه ای و بین المللی تبدیل شده و هیچ‌ مسئله ای نباید این قدرت را تضعیف کند و همه طرح ها و برنامه های اجرایی در کشور باید در راستای تقویت وحدت و انسجام ملی باشد.

دولت سیزدهم عزم راسخ برای تحقق رشد 8 درصدی دارد

امام جمعه اراک اضافه کرد: تحقق رشد ۸ درصدی اقتصاد کشور یک ضرورت مهم است و دولت سیزدهم عزم راسخ برای تحقق این مسئله دارد و هدف برنامه ها باید تحقق رونق اقتصادی در همه بخش های کشور باشد.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی اظهار کرد: یکی از اهداف مهم طرح مردمی سازی یارانه ها حمایت از تولیدکنندگان واقعی در کشور است که از نقاط قوت طرح می باشد و باید با قوت دنبال شود و چرخ تولید در کشور همواره پویا و فعال باشد.

وی ادامه داد: مدیریت ارز در کشور از اهمیت بسیاری برخوردار است و نباید ارز کشور در مکان های بی جا هزینه شود و دولت باید جلوی این رویه غلط را بگیرد و خوشبختانه طرح مردمی سازی یارانه ها در این جهت حرکت می کند.

دری نجف آبادی بیان کرد: جلوی قاچاق کالا که آسیب بزرگی با تولید در کشور می زند باید گرفته شود و البته این مسئله نیاز به عزم همگانی و روحیه انقلابی دارد و همه ظرفیت ها باید در این راستا بسیج شوند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی  گفت: دولت سیزدهم نقاط ضعف طرح مردمی سازی یارانه ها را به حداقل ممکن برساند و انسجام و وحدت همه جانبه خصوصا ارکان تصمیم گیر و اجرایی کشور یک ضرورت مهم است.

وی خاطرنشان کرد: اصلاح نظام مصرفی و صرفه جویی واقعی در کشور از اهمیت بسیاری برخوردار است و باید مورد توجه همه مردم قرار گیرد و آحاد مردم و دستگاه های کشور باید دولت را برای اجرای طرح های بزرگ خود یاری دهند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار