الزام استفاده از ماسک در مکان‌های باز برداشته شد/ دقت در شستشوی سبزیجات عامل پیشگیری از «وبا»ست ۱۸۰ گروه جهادی در استان مرکزی کمیته امداد را در توانمند سازی خانواده ها یاری می کنند تشریح روند مذاکرات دوحه از زبان کنعانی؛ باقری و مورا در تماس خواهند بود آخرین فعالیت های نقل و انتقالاتی باشگاه آلومینیوم/ جذب 3 بازیکن و پنج تمدیدی، علینژاد و سلیمان زاده ماندنی شدند آمریکایی ها حق ندارند درباره حقوق بشر حرف بزنند چرا امام محمدتقی(ع) را جوادالائمه می‌گویند؟ تشکیل کمیته استانی خرید تضمینی دام زنده در استان مرکزی/عملیات خرید دام بعد از تایید قیمت در شرکت پشتیبانی امور دام آغاز می شود انتقال بزرگ آبی‌ها / وعده بزرگ شریک پرسپولیس: پول AFC را می‌گیریم دیپلماسی از خزر تا خلیج فارس/دکترین سایبری نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران/دماوند روح ایرانی/ جواد خاندان جود و کرونا زیر صفر! دلیل تخریب هماهنگ دولت رئیسی توسط اصلاح‌طلبان چیست؟
پنجشنبه ۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۵
کد خبر: 97518
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۲

پلمب عطاری توزیع کننده داروهای غیرمجاز در اراک

رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی استان از پلمب یک واحد عطاری توزیع کننده قرص های غیر مجاز در شهرستان اراک خبر داد و گفت: توزیع کننده داروهای غیر مجازدر بین عطاری ها در این عملیات دستگیرشد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ "مهدي تقوي نيا"در اين باره گفت: در تداوم برنامه طرح هاي ارتقاء امنيت اجتماعي و ساماندهي صنوف و عطاري ها، ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی استان روز گذشته از توزیع داروهای غیر مجاز در بین واحد های عطاری در اراک توسط فردی مطلع شدند.

وی خاطرنشان کرد: در تحقیقات ماموران پلیس امنیت عمومی استان فرد مورد نظر شناسایی و در حین توزیع دارو به یکی از عطاری های شهرستان اراک شناسایی و به همراه متصدی این واحد متخلف دستگیر شد.

سرهنگ تقوی نیا  با اشاره به کشف 8231 عدد قرص و شربت غیر مجاز از خودروی توزیع کننده و عطاری متخلف اظهار داشت: واحد صنفی متخلف پلمب و متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار