۱۸۰ گروه جهادی در استان مرکزی کمیته امداد را در توانمند سازی خانواده ها یاری می کنند تشریح روند مذاکرات دوحه از زبان کنعانی؛ باقری و مورا در تماس خواهند بود آخرین فعالیت های نقل و انتقالاتی باشگاه آلومینیوم/ جذب 3 بازیکن و پنج تمدیدی، علینژاد و سلیمان زاده ماندنی شدند آمریکایی ها حق ندارند درباره حقوق بشر حرف بزنند چرا امام محمدتقی(ع) را جوادالائمه می‌گویند؟ تشکیل کمیته استانی خرید تضمینی دام زنده در استان مرکزی/عملیات خرید دام بعد از تایید قیمت در شرکت پشتیبانی امور دام آغاز می شود انتقال بزرگ آبی‌ها / وعده بزرگ شریک پرسپولیس: پول AFC را می‌گیریم دیپلماسی از خزر تا خلیج فارس/دکترین سایبری نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران/دماوند روح ایرانی/ جواد خاندان جود و کرونا زیر صفر! دلیل تخریب هماهنگ دولت رئیسی توسط اصلاح‌طلبان چیست؟ ۴ دلیل اصلی شکست قانون مالیات بر خانه‌های خالی/ تکرار به نتیجه نرسیدن قوانین خوب؛ در روند اجرایی بد
پنجشنبه ۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۷
کد خبر: 97508
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۱
شهردار اراک:

دومین زمین چمن مصنوعی فوتبال اراک آماده بهره‌برداری است

کریمی گفت: از آنجا که توسعه زیرساخت‌های ورزشی در اراک توسط مجموعه مدیریت شهری، با جدیت پیگیری می‌شود، لذا زمین چمن مصنوعی فوتبال پارک آزادی، در هفته جاری به بهره‌برداری خواهد رسید.

به گزارش دیار آفتاب؛ علیرضا کریمی شهردار اراک گفت: یکی از رسالت‌های مهم شهرداری در حوزه‌های فرهنگی و ورزشی توسعه زیرساخت‌ها برای شکوفایی نسل جوان است و رویکرد این شهرداری افزایش هرچه بیشتر زیرساخت ورزش‌های مختلف در سطح مناطق و محله‌های شهری است.

وی در ادامه افزود: باهدف توسعه و ترویج فرهنگ ورزش در بین شهروندان به‌ویژه نوجوانان و جوانان شهر و پر کردن اوقات فراغت آنها، پروژه احداث زمین‌های چمن مصنوعی فوتبال در محله‌های شهر اراک در دستور کار قرارگرفته و در این راستا دومین زمین چمن مصنوعی فوتبال شهرداری اراک در پارک آزادی در سال ۱۴۰۱ که عملیات اجرایی آن تکمیل گردیده، در هفته جاری به بهره‌برداری می‌رسد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار