الزام استفاده از ماسک در مکان‌های باز برداشته شد/ دقت در شستشوی سبزیجات عامل پیشگیری از «وبا»ست ۱۸۰ گروه جهادی در استان مرکزی کمیته امداد را در توانمند سازی خانواده ها یاری می کنند تشریح روند مذاکرات دوحه از زبان کنعانی؛ باقری و مورا در تماس خواهند بود آخرین فعالیت های نقل و انتقالاتی باشگاه آلومینیوم/ جذب 3 بازیکن و پنج تمدیدی، علینژاد و سلیمان زاده ماندنی شدند آمریکایی ها حق ندارند درباره حقوق بشر حرف بزنند چرا امام محمدتقی(ع) را جوادالائمه می‌گویند؟ تشکیل کمیته استانی خرید تضمینی دام زنده در استان مرکزی/عملیات خرید دام بعد از تایید قیمت در شرکت پشتیبانی امور دام آغاز می شود انتقال بزرگ آبی‌ها / وعده بزرگ شریک پرسپولیس: پول AFC را می‌گیریم دیپلماسی از خزر تا خلیج فارس/دکترین سایبری نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران/دماوند روح ایرانی/ جواد خاندان جود و کرونا زیر صفر! دلیل تخریب هماهنگ دولت رئیسی توسط اصلاح‌طلبان چیست؟
پنجشنبه ۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۴
کد خبر: 97496
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۱

اصلاح بیش از ۳هزار پایه چراغ روشنایی معابر در اراک

معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی از اصلاح بیش از ۳هزار پایه چراغ روشنایی معابر طی مانور ضربتی روشنایی معابر در اراک خبرداد.

به گزارش دیار آفتاب؛ محمد مرادی گفت: در دومین مانور اصلاح روشنایی معابر شهرستان‌اراک طی چهار شب ،اصلاح  ۳۰۴۰ پایه چراغ روشنایی، تعویض ۸۰۵ لامپ از انواع مختلف ،تعویض ۴۱ سرپیچ ،۵۱ چک و ۸۸ایگناتور،شاخه بری درختان درتماس با شبکه اطراف ۶۲چراغ، سرویس ۶۳چراغ ،اصلاح ۱۲۶ وایرینگ و نظافت ۱۱۰ چراغ انجام شده است.

وی با بیان اینکه ۲۵۰پایه چراغ روشنایی در استان مرکزی برای تامین روشنایی معابر وجود دارد‌،افزود:که از این میزان ۶۴ هزار پایه چراغ روشنایی معابر در اراک را است.

مرادی با تاکید بر اینکه در سطح استان هرگونه مانور با توجه به شرایط هر شهرستان با برنامه ریزی قبلی و براساس نیاز شبکه برق در استان مانورهایی اجرا می شود، گفت: تلاش داریم تا مانورهای جهادی روشنایی معابر با رعایت ایمنی برای شهروندان و نیروهای عملیاتی اجرا شوند.

 وی  بیان کرد: انتظار است مردم در صورت مشاهده هرگونه مشکل در شبکه توزیع برق و موارد موجود در حوزه روشنایی معابر، مراتب را به سامانه پیامکی 10001000121یا شماره تماس 121و سامانه برق من اطلاع دهند تا در اسرع وقت نسبت به رفع  عیب اقدام شود.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار