۱۸۰ گروه جهادی در استان مرکزی کمیته امداد را در توانمند سازی خانواده ها یاری می کنند تشریح روند مذاکرات دوحه از زبان کنعانی؛ باقری و مورا در تماس خواهند بود آخرین فعالیت های نقل و انتقالاتی باشگاه آلومینیوم/ جذب 3 بازیکن و پنج تمدیدی، علینژاد و سلیمان زاده ماندنی شدند آمریکایی ها حق ندارند درباره حقوق بشر حرف بزنند چرا امام محمدتقی(ع) را جوادالائمه می‌گویند؟ تشکیل کمیته استانی خرید تضمینی دام زنده در استان مرکزی/عملیات خرید دام بعد از تایید قیمت در شرکت پشتیبانی امور دام آغاز می شود انتقال بزرگ آبی‌ها / وعده بزرگ شریک پرسپولیس: پول AFC را می‌گیریم دیپلماسی از خزر تا خلیج فارس/دکترین سایبری نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران/دماوند روح ایرانی/ جواد خاندان جود و کرونا زیر صفر! دلیل تخریب هماهنگ دولت رئیسی توسط اصلاح‌طلبان چیست؟ ۴ دلیل اصلی شکست قانون مالیات بر خانه‌های خالی/ تکرار به نتیجه نرسیدن قوانین خوب؛ در روند اجرایی بد
پنجشنبه ۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۰
کد خبر: 97495
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۷

پلمب 12 واحدصنفي متخلف در خمين

فرمانده انتظامي شهرستان خمین از اجراي طرح نظارتي پليس بر واحد های صنفی در این شهرستان خبر داد و گفت: از اجرای این طرح تاکنون12 واحد صنفی متخلف شناسایی و پلمب شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ "هادی افراسیابی" در این باره بیان داشت: به منظور تشديد کنترل و نظارت بر واحدهاي صنفي و اماکن عمومي در شهرستان خمین از سوی مأموران اداره نظارت بر اماكن عمومي این شهرستان با مشارکت اداره صنعت معدن وتجارت و بازرسان اتاق اصناف و نماینده اتحادیه مربوطه اجرا شد.

وي با اشاره به بازدید از 50 واحد صنفی فعال به صورت محسوس و غیر محسوس در شهرستان خمین افزود: در اين طرح به 19 واحد متخلف تذکر داده شد و 12 واحد متخلف پلمب شد.

سرهنگ افراسیابی ادامه داد: در بازدیدهای قبلی به متصدیان و صاحبان صنوف تذکرات و آموزش های لازم در خصوص رعایت انجام فعالیت صحیح و قانونی مرتبط با صنف خود ارائه و از تخلف و فروش مواد غیره خودداری کنند که نسبت به تذکرات و آموزش های ارائه شده بی توجه بوده اند.

سرهنگ افراسیابی در پايان ضمن قدرداني از همکاری خوب اصناف از عموم شهروندان خواست: با افرادی که سلامت جامعه و شهروندان را به مخاطره بیندازند، برابر قانون برخورد خواهد شد. لذا از تمامی شهروندان خواهشمندیم در صورت مشاهده هر گونه فعاليت غير قانوني توسط اصناف، مراتب را از طريق تماس تلفنی با شماره 110 به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار