بنیاد کربلایی کاظم ساروقی در استان مرکزی راه اندازی می‌شود زکات ارائه یک الگوی عزت آفرین از جامعه اسلامی است/امیدآفرینی در جامعه اولویت مهم کشور است الزام استفاده از ماسک در مکان‌های باز برداشته شد/ دقت در شستشوی سبزیجات عامل پیشگیری از «وبا»ست ۱۸۰ گروه جهادی در استان مرکزی کمیته امداد را در توانمند سازی خانواده ها یاری می کنند تشریح روند مذاکرات دوحه از زبان کنعانی؛ باقری و مورا در تماس خواهند بود آخرین فعالیت های نقل و انتقالاتی باشگاه آلومینیوم/ جذب 3 بازیکن و پنج تمدیدی، علینژاد و سلیمان زاده ماندنی شدند آمریکایی ها حق ندارند درباره حقوق بشر حرف بزنند چرا امام محمدتقی(ع) را جوادالائمه می‌گویند؟ تشکیل کمیته استانی خرید تضمینی دام زنده در استان مرکزی/عملیات خرید دام بعد از تایید قیمت در شرکت پشتیبانی امور دام آغاز می شود انتقال بزرگ آبی‌ها / وعده بزرگ شریک پرسپولیس: پول AFC را می‌گیریم
پنجشنبه ۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۵
کد خبر: 97494
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۶

وزش باد شدید در استان مرکزی و خیزش گرد و خاک در مناطق مستعد

سرعت وزش باد در برخی از نقاط استان به‌ویژه نواحی جنوب و منطقه شمال شرق استان در ساعاتی از امروز شدید خواهد بود که می تواتند منجر به خیزش گردوخاک محلی در مناطق مستعد می شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ مطابق بررسی ها به دلیل وجود گردوغبار موجود در استان های غربی کشور همچنان احتمال انتقال گردوخاک به استان و کاهش موقت کیفیت هوا در ساعات آتی در برخی از نواحی استان دور از انتظار نمی باشد.

همچنین سرعت وزش باد در برخی از نقاط استان بویژه نواحی جنوب و منطقه شمال شرق استان در ساعاتی از امروز شدید خواهد بود که می تواتند منجر به خیزش گردوخاک محلی در مناطق مستعد می شود.

بر اساس آخرین خروجی مدل های پیش بینی هوا از عصر فردا یکشنبه شرایط برای خیزش شدید گردوخاک در کشور عراق مهیا خواهد شد که بتدریج از اواخر وقت یکشنبه نواحی غربی کشور و از روز دوشنبه استان مرکزی را تحت تاثیر قرار خواهد داد واحتمالا منجر به کاهش شدید کیفیت هوا خواهد شد.

 سرعت وزش باد در ساعاتی از روز دوشنبه در استان شدید خواهد بود بطوریکه سرعت باد لحظه ای در برخی نقاط از ۸۰کیلومتر بر ساعت فراتر خواهد رفت.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار