بنیاد کربلایی کاظم ساروقی در استان مرکزی راه اندازی می‌شود زکات ارائه یک الگوی عزت آفرین از جامعه اسلامی است/امیدآفرینی در جامعه اولویت مهم کشور است الزام استفاده از ماسک در مکان‌های باز برداشته شد/ دقت در شستشوی سبزیجات عامل پیشگیری از «وبا»ست ۱۸۰ گروه جهادی در استان مرکزی کمیته امداد را در توانمند سازی خانواده ها یاری می کنند تشریح روند مذاکرات دوحه از زبان کنعانی؛ باقری و مورا در تماس خواهند بود آخرین فعالیت های نقل و انتقالاتی باشگاه آلومینیوم/ جذب 3 بازیکن و پنج تمدیدی، علینژاد و سلیمان زاده ماندنی شدند آمریکایی ها حق ندارند درباره حقوق بشر حرف بزنند چرا امام محمدتقی(ع) را جوادالائمه می‌گویند؟ تشکیل کمیته استانی خرید تضمینی دام زنده در استان مرکزی/عملیات خرید دام بعد از تایید قیمت در شرکت پشتیبانی امور دام آغاز می شود انتقال بزرگ آبی‌ها / وعده بزرگ شریک پرسپولیس: پول AFC را می‌گیریم
پنجشنبه ۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۷
کد خبر: 97478
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۵
دیارآفتاب از آخرین وضعیت رنگ‌بندی کرونایی استان مرکزی گزارش می دهد؛

ساوه و خمین در وضعیت آبی و بقیه شهرستان ها در وضعیت زرد

آخرین رنگ بندی کرونایی کشور و استان مرکزی نشان از کم اثر شدن سرایت بیماری کرونا دارد.

به گزارش دیار آفتاب؛ بر اساس آخرین به روز رسانی اعلامی از سوی وزارت بهداشت، هیچ یک از شهرهای کشور همانند هفته گذشته، در وضعیت قرمز و نارنجی نیستند. تعداد شهرهای با وضعیت زرد از ۲۵۹ به ۲۵۵ شهر رسید و تعداد شهرهای با وضعیت آبی از ۱۸۹ به ۱۹۳ شهر افزایش یافت.

در استان مرکزی نیز تمام شهرستان ها در وضعیت زرد و آبی هستند و همچون سایر نقاط کشور هیچ نقطه ی قرمز و نارنجی ای در استان وجود ندارد.

در این رنگ بندی، آشتیان، اراک، فراهان، تفرش، خنداب، زرندیه، کمیجان، محلات و دلیجان در وضعیت زرد و شهرستان ساوه و خمین در وضعیت آبی قرار دارند.

گفتنی است وضعیت قرمز به معنای خیلی پرخطر، وضعیت نارنجی به معنی پرخطر و رنگ های  زرد و آبی در اعلام رنگ بندی های کرونایی به معنای وضعیت های خطر متوسط و کم خطر هستند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار