۱۸۰ گروه جهادی در استان مرکزی کمیته امداد را در توانمند سازی خانواده ها یاری می کنند تشریح روند مذاکرات دوحه از زبان کنعانی؛ باقری و مورا در تماس خواهند بود آخرین فعالیت های نقل و انتقالاتی باشگاه آلومینیوم/ جذب 3 بازیکن و پنج تمدیدی، علینژاد و سلیمان زاده ماندنی شدند آمریکایی ها حق ندارند درباره حقوق بشر حرف بزنند چرا امام محمدتقی(ع) را جوادالائمه می‌گویند؟ تشکیل کمیته استانی خرید تضمینی دام زنده در استان مرکزی/عملیات خرید دام بعد از تایید قیمت در شرکت پشتیبانی امور دام آغاز می شود انتقال بزرگ آبی‌ها / وعده بزرگ شریک پرسپولیس: پول AFC را می‌گیریم دیپلماسی از خزر تا خلیج فارس/دکترین سایبری نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران/دماوند روح ایرانی/ جواد خاندان جود و کرونا زیر صفر! دلیل تخریب هماهنگ دولت رئیسی توسط اصلاح‌طلبان چیست؟ ۴ دلیل اصلی شکست قانون مالیات بر خانه‌های خالی/ تکرار به نتیجه نرسیدن قوانین خوب؛ در روند اجرایی بد
پنجشنبه ۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۲
کد خبر: 97362
تاریخ انتشار: ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۹
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) خنداب خبر داد

افزایش 20درصدی مستمری مددجویان کمیته امداد/همه ایتام خنداب دارای حامی هستند

محمدی گفت: از ابتدای سال جاری مستمری مددجویان تحت پوشش کمیته امداد 20درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.

به گزارش دیار آفتاب؛ بهزاد محمدی، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) خنداب در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب گفت:کمیته امداد به عنوان نهادی خدمتگزار با فرمان رهبر کبیر انقلاب بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تشکیل شد و تا به امروز منشا خدمات بسیار ارزشمندی برای محرومان و نیازمندان جامعه بوده است و در محرومیت زدایی و خدمت رسانی به اقشار مختلف مردم نقش بسزایی داشته و دارد.

وی ضمن ارائه توضیحاتی درخصوص افزایش ۲۰ درصدی «مستمری» معیشتی مددجویان گفت: از ابتدای سال جاری مستمری مددجویان تحت پوشش کمیته امداد 20درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.

محمدی بیان کرد:اشتغال‌زایی و توانمندسازی از مهم‌ترین اهداف و رسالت‌های کمیته امداد است تا مددجویان تحت پوشش این نهاد بتوانند در مسیر خودکفایی و خوداتکایی قرار گیرند.

وی افزود: طی یک سال گذشته 318 مورد تسهیلات اشتغالزایی و 380 مورد تسهیلات ضروری به متقاضیان پرداخت شده که 60درصد این خدمات به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد ارائه شده است.

رئیس کمیته امداد در خصوص طرح اکرام گفت: با کمک خیرین همه ایتام شهرستان خنداب دارای حامی هستند و افرادی که تمایل دارند حامی یتیمی باشند می توانند با هماهنگی کمیته امداد حداقل ماهانه مبلغ 20 هزار تومان به حساب فرد مددجو واریز کنند و از ثواب اخروی این امر مهم بهره مند گردند.

محمدی پرداخت کمک هزینه ازدواج و جهیزیه (750 میلیون تومان)، اجاره مسکن، بیمه تامین اجتماعی 24 نفر از زنان سرپرست خانوار، خرید لوازم ضروری (342 میلیون تومان)، پرداخت درصدی از هزینه درمان و کمک به احداث مسکن مددجویان را از سایر خدمات کمیته امداد عنوان کرد.

محمدی در پایان خاطر نشان کرد: سامانه ای به نام سامانه هوشمند امداد کمیته امام خمینی به آدرس soha.emdad.ir راه اندازی شده است که امکان استفاده از خدمات مختلف را برای خیرین و افراد تحت پوشش کمیته فراهم می کند:مددجویان می‌توانند به صورت اینترنتی و غیرحضوری در این سامانه درخواست‌های خود را ثبت نمایند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار